Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Představujeme vám Nezávislé pro Horku

Představujeme vám Nezávislé pro Horku

29. 8. 2022

V Horce nad Moravou vytvořili uskupení Nezávislí pro Horku s podporou Starostů, aby kandidovali do zastupitelstva. 

Nezávislí pro Horku

Nezávislí pro Horku

Až téměř nesplnitelným cílem je porazit současného starostu za ANO, který klasicky po vzoru své strany dělá hlavně marketing, vše slibuje a prezentuje se na sítích. Po minulé starostce za STAN Sylvě Stavarčíkové mu zbyla spousta našetřených financí, které někdy až ledabyle rozhazuje. Občané ho ovšem chválí, že „komunikuje a investuje.“ Většina jeho slibů avšak zůstala nesplněna. Investování je správné, ale musí se dělat rozumně.

Proč je výhra téměř nesplnitelný cíl? Protože proti Nezávislým pro Horku stojí všichni – podporu současnému starostovi z ANO už slíbili v KDU-ČSL i ve straně zvané Kulturní Horka a žádné další uskupení už zde nekandiduje. Museli by tedy vyhrát 50+ %.

Za Nezávislé pro Horku kandidují dlouholetí zastupitelé, dobrovolní hasiči, ředitelka základní školy a místní podnikatel, provozovatel Pádlo Morava, který v obci pořádá mnoho kulturních akcí. Lídr, současný místostarosta Milan Štajgr, pak už desetiletí působí v Sokolu a věnuje se práci s mládeží.

Zkrátka jedná se o uskupení lidí, kteří pro obec už dlouhá léta dobrovolně pracují a Horku mají velmi rádi. Snaží se teď dělat kvalitní marketing na sítích a být vidět.

Můžete je například najít na FB stránce https://www.facebook.com/nezavislihorka, mají i vlastní plachty. Pořádají akce, mají velké plány a platí si i na Facebooku reklamu, pro obec to není vůbec drahá záležitost. Důležité je mít na sítích příspěvek, který zaujme a třeba i „nadzvedne lidi ze židle“. Prezentování na sítích je v současné době velmi podstatná věc a i samotné vedení STAN by se na něj mělo více zaměřit. Současný STAN by měl v médiích a na sítích být více vidět, vždyť ministři a poslanci za STAN odvádí skvělou práci. Zejména ministr Síkela České republice skutečně velmi pomáhá.

Ing. Roman Kolář