Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Olomoucký kraj je v orgánech STAN i po Mimořádném Republikovém sněmu nadále zastoupen

Olomoucký kraj je v orgánech STAN i po Mimořádném Republikovém sněmu nadále zastoupen

31. 7. 2022

Do předsednictva politického hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ byl znovu zvolen hejtman Josef Suchánek a v Celostátním výboru zastupuje Olomoucký kraj krajská předsedkyně Jana Přecechtělová.

 

Nově byl členem Dozorčí rady politického hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ zvolen Radek Brázda, starosta Troubek a předseda Oblastní organizace Přerovsko. Nově byl členem Rozhodcovského a smírčího výboru politického hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ zvolen Michal Malacka, prorektor Univerzity Palackého v Olomouci a současný kandidát na senátora.

Delegáti Mimořádného Republikového sněmu v Hradci Králové

Delegáti Mimořádného Republikového sněmu v Hradci Králové

Mimořádného Republikového sněmu konaného dne 23. 7. 2022 v Hradci Králové se za Olomoucký kraj účastnilo celkem 20 delegátů, mezi nimiž byli oba poslanci, Hana Naiclerová i Tomáš Müller, hejtman Josef Suchánek a náměstek ministra pro místní rozvoj Radim Sršeň.

Mimořádná situace si žádá mimořádné činy. Sněm byl svolán jako reakce na medializované kauzy STAN v posledním půl roce. Na programu byla volba kompletního vedení politického hnutí, včetně nejrůznějších vnitrostranických zpráv. Ústředním leitmotivem celého sněmu byl začátek práce na obnově hnutí.  

Všem delegátům patří poděkování za jejich čas a energii, kterou věnovali na úkor vlastního programu uprostřed prázdnin.

Autor: Alena Hálková