Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Marek Ošťádal je hanácké senátor

Marek Ošťádal je hanácké senátor

12. 10. 2020

Vážení přátelé, kamarádi, podporovatelé s kterými se znám a i ti, s kterými se osobně neznám, zkrátka dobří lidé z naší Hané a i jiných krajů naší země, chtěl bych Vám ještě jednou strašně moc poděkovat za Vaši podporu, kterou jste mi v posledních dnech vyjádřili. 

Marek Ošťádal, hanácké senátor

Marek Ošťádal, hanácké senátor

Budu dělat vše pro to, abych si ji skutečně zasloužil. Až uteče těch šest let, po které budu vykonávat funkci senátora, bude prostor na bilancování a zhodnocení mé práce a u této zkoušky bych velmi nerad rupnul.

V nejbližším období mne tedy čeká spoustu nových věcí a je nutné vše dobře nastavit, aby to fungovalo. Ještě dva roky jsem povinován obci Náklo a mám zde spoustu práce k dokončení. Nechci nikoho ošidit, takže se pomalu připravuju na náročnější období.

Moje práce v Senátu pak pomalu začala těsně po mém zvolení v neděli před obědem, kdy jsem přes videokonferenci vzdáleným přístupem komunikoval s ostatními senátory největšího senátorského klubu Starostové a nezávislí • STAN.

Následně na 20. října 2020 je plánováno první setkání v Praze. Pak se již přiblíží den “D” s magickým datumem 11. 11. Mimo to, že tento den v roce 1918 skončila první světová válka, 11. 11. 2010 mne Zastupitelstvo obce Náklo zvolilo poprvé starostou a přesně po deseti letech 11. 11. 2020 budu oficiálně ustanoven Vaším senátorem.
Důvodem pro toto zdánlivě nahodilé opakování tohoto krásného uskupení čísel není nic jiného, než že to tam nahoře se mnou někdo myslí dobře a sází mi to tak, abych si to snadněji zapamatoval. Opět tedy děkuji.

Již nyní mám několik plánů, které bych chtěl v regionu aplikovat. Jejich cíl bude jediný, osobní kontakt s vámi všemi, aby nebyl pro nikoho problém potkat se a pohovořit. Své plány budu zveřejňovat postupně, abych si udržel Vaši pozornost. 

Krok č. 1 – kontaktovat všechny starosty v senátním obvodu 66.

Ještě jednou děkuji a těším se na spolupráci.

Marek Ošťádal, hanácké senátor