Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Lídr PRO Jeseník se představuje.

Lídr PRO Jeseník se představuje.

23. 9. 2022

Čtyři roky ve vedení jesenické radnice uplynuly jako voda.

 

Práce pro obyvatele města a částečně také celého regionu Jesenicka mě v mnohém obohatila, stejně jako jsem získal nový vhled do toho, co opravdu znamená práce s lidmi.

Václav Urban, 2. místostarosta města Jeseník

Václav Urban, 2. místostarosta města Jeseník


Čas strávený ve vedení radnice pro mě byl nejen ve znamení zúročení svých znalostí, které jsem se naučil na vysoké škole a praxe z mého předchozího zaměstnání, ale také ve sbírání zkušeností nových a velmi cenných. Ano, pracovat ve vedení města znamená mnoho hodin „prožitých“ na poradách, vyjednáváních a jednáních všeho druhu, ale zároveň je třeba vědět a mít pod kontrolou to, co se děje v terénu. Takže pro mě to byly také hodiny strávené přímo na stavbách, které město realizovalo nebo v ulicích při místních šetřeních v rámci různých investičních i jiných projektů. Milou povinností pak bylo oddat několik desítek šťastných snoubenců nebo sem tam navštívit seniory přímo u nich doma v obýváku a poslouchat zajímavé příběhy u příležitosti gratulace k jejich krásným kulatým narozeninám.


Co ale jako člen vedení města a předseda představenstva společnosti, která dodává lidem žijícím v Jeseníku to nejcennější - pitnou vodu, považuji za nejtěžší a zároveň nejzodpovědnější činnost, je hospodaření s veřejnými penězi a rozhodování o tom, za co budou utraceny. Taková rozhodnutí na radnici činíme téměř každý den a věřím, že jsou správná.


Život v komunále je pro mě časově hodně náročná disciplína, ale Vy víte, že i přesto si mnohokrát udělám čas, abych si s Vámi zašel pokecat na pivko nebo zajít někam na výlet, projet se na kole, zahrát si basket, sklouznout se na běžkách nebo lyžích. Díky moc za to, že si takto s Vámi můžu občas „zablbnout“ a jsem stále oklopen partou bezvadných lidí.


I přes tu časovou náročnost mi ale práce pro Jeseničáky stále více dává, než bere … ale co je hlavní, že cítím velkou podporu od Vás všech, což mě neskutečně „nakoplo“ k rozhodnutí, že budu znovu v letošních komunálních volbách z pozice lídra místního hnutí PRO Jeseník kandidovat na starostu města Jeseník.


Všichni jsme jeden tým a já se rád stanu jeho zodpovědným kapitánem! S posádkou lidí se zkušenostmi, zdravým rozumem a názvem PRO Jeseník jsme připraveni hájit Vaše zájmy v Zastupitelstvu města Jeseník. Pokud s námi chcete plout i nadále na jedné lodi, která se nepotopí, budu moc rád, když přijdete ke komunálním volbám, které se uskuteční zítra a pozítří, zaškrtnete naše volební číslo 5 a hodíte nám to!
 

Díky za Vaši podporu a důvěru! 

Václav Urban

Autor: Alena Hálková


Mohlo by vás také zajímat

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Malotřídka v Dolních Studénkách nadchla i ministra Beka

Mohlo by vás také zajímat

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Malotřídka v Dolních Studénkách nadchla i ministra Beka