Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Krajské zastupitelstvo 2016 - 2020 Krajské výbory a komise 2016 - 2020 Kontrolní výbor

Kontrolní výbor

Michal Tichý

Hrával dlouhá léta fotbal, ovšem od chvíle, kdy byl zvolen, se stará již pouze o obec. Starostou Senice na Hané je již řadu let a loni kandidoval do krajského zastupitelstva, aby mohl prosazovat zájmy svých spoluobčanů i na vyšší než obecní úrovni. V současnosti zasedá v krajském kontrolním výboru.

Jako vystudovaný ekonom se Michal Tichý orientuje dobře v hospodářské oblasti a mluví plynně anglicky. Za jeden z největších životních úspěchů považuje, že se mu s manželkou daří vychovávat dva zdravé syny.


  Müller Tomáš 

Tradice, komunita, podnikavost. To jsou základní termíny a hodnoty, s nimiž jsem těsně svázán nejen v osobním životě, ale směřuje k nim také má dlouholetá práce ve funkci starosty Nové Hradečné, která se v roce 2014 stala Vesnicí roku Olomouckého kraje.
Naše společnost přece musí navazovat na tradice, které nám zanechali naši předci, neboť jejich opuštění by vedlo k našemu vykořenění. Sdílení společných tradic z nás činí komunitu, která může mít společný cíl, kterým je lepší budoucnost. K té se ovšem nemůžeme dobrat bez aktivity, podnikavosti, iniciativy. A stejné hodnoty nabízím také nyní, v krajských volbách 2016. Mezi mé zájmy patří sport a rodina.