Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Krajské zastupitelstvo 2016 - 2020 Krajské výbory a komise 2016 - 2020 Komise pro mládež a sport

Komise pro mládež a sport

  Axmann Zdeněk

 

 

 

 

 


  Stavarčíková Sylva

Před volbami v roce 2010 jsem váhala, zda kandidovat do zastupitelstva naší obce Horka nad Moravou. Dnes jsem ráda, že jsem do toho šla, dokonce jsem se stala historicky první ženou v čele obce. Po šesti letech ve funkci starostky umím řídit obec, zvládám řešit problémy lidí a vidím za sebou a mými kolegy kus práce. Proto jsem se dlouho nerozmýšlela: chci jít dál a krajské volby jsou logickým krokem.
Před šesti lety byla impulzem snaha něco změnit a ne jen mluvit o tom, že jsem nespokojená. Stejné je to i dnes. Chci na kraji prosadit to, co jsem se při správě obce naučila. A jako starostka si nesu jedno poučení: jsme tu pro lidi. Jak na obci, tak na kraji. Mnohokrát jsem to od nich „schytala“ třeba před obchodem, často neprávem, ale i taková zpětná vazba mi hodně dala.

Z centra Olomouce přijedete do naší obce za čtvrt hodiny a otevře se vám brána do Litovelského Pomoraví, jednoho z krásných míst našeho kraje. Kraje, kde měli kořeny moji předci a kde žiji s manželem a dvěma dětmi. A kde chceme žít dál. Je mi 44 let, mám zkušenosti a není mi lhostejné, co se v mém kraji děje. Proto mě najdete na kandidátce.