Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Jak také může vypadat práce starosty obce

Jak také může vypadat práce starosty obce

18. 5. 2022

O tom, jak také může vypadat práce starostky obce, by vám mohla dlouze vyprávět paní Blanka Kolečkářová. Vyprávění o odvaze, odhodlání a vytrvalosti si necháme na jindy, dnes sdílíme omluvu, kterou otiskl Prostějovský Večerník dne 19. 4. 2022 jako výsledek soudního sporu na ochranu osobnosti, v němž žalobkyní byla právě paní starostka. Tuto omluvu totiž nenajdete nikde jinde než v papírovém výtisku periodika.

Prostějovský Večerník ze dne 19. 4. 2022

Prostějovský Večerník ze dne 19. 4. 2022

Ad.: Omluva paní Blance Kolečkářové a dodatečné sdělení

Omlouváme se paní Blance Kolečkářové, bývalé starostce Držovic, že jsme ve článku ze dne 29. 01. 2018 s titulem "KRITIZUJE, SAMA JE ALE KONTROVERZNÍ...," uvedli, že „Bylo zjištěno, že zhruba deset firem obdrželo logo Český výrobek poté, co pro Držovice vykonaly nějakou zakázku a za ni paní Kolečkářové zaplatily značnou sumu právě ze udělení loga!“, takové tvrzení není pravdivé a bylo jím zasaženo do osobnostních práv paní Blanky Kolečkářové.

V článku ze dne 29. 01. 2018 s titulem „KRITIZUJE, SAMA JE ALE KONTROVERZNÍ…,“ byla uvedena informace, že paní Blanka Kolečkářová byla v souvislosti s výkonem funkce starostky v obci Držovice vyšetřována policií. Nyní již víme, že se paní Blanka Kolečkářová při výkonu funkce starostky obce Držovice nikdy žádného trestného činu nedopustila. (red)

Autor: Alena Hálková