Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Archiv voleb Krajské volby 2012 Milena Hesová (54)

Milena Hesová (54)

Váš hlas bude slyšet. Víc, než si myslíte.

Osmačtyřicetiletá Milena Hesová ráda pracuje s lidmi a organizuje různé regionální společenské akce pro děti a dospělé. I z toho důvodu vstoupila v roce 2010 do komunální politiky, kde působí jako místostarostka obce Jívová. Své zkušenosti z komunální politiky by ráda prodala také na krajské úrovni, a proto se rozhodla letos na podzim kandidovat do krajského zastupitelstva. Pokud v krajských volbách uspěje, zaměří se při své práci na řešení sociálních problémů a problémů regionálního školství.

Skutečnost, že je Milena Hesová společensky angažovaná a společensky aktivní, dokládá také existence Seniorklubu Jívová, který kandidátka před dvěma lety založila. K tomu všemu ještě zpívá ve vlastní kapele Alegro a věnuje se ručním pracem. Domluví se rusky a v minulosti působila mimo jiné jako učitelka mateřské školy. V současnosti živí svou tříčlennou rodinu spolu s manželem jako majitelka prodejny s potravinami a drogistickým zbožím.

Ke svému působení v politice říká: „Jsem přesvědčená, že základním kapitálem každého  politika, byť na obecní či regionální úrovni,  je  důvěra voličů, kteří volí zastupitele na všech úrovních s vírou, že budou po celou dobu mandátu hájit  jejich oprávněné zájmy.“