Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Zahajujeme kampaň na kole!

Zahajujeme kampaň na kole!

27. 8. 2020

Krajská a senátní kampaň startuje. Již tento pátek 28.8. 2020 budete mít jedinečnou šanci potkat se na jednom místě s kandidáty, kteří se objeví na kandidátce v podzimních volbách. 

Zahajujeme kampaň na kole!

Zahajujeme kampaň na kole!

Letos jsme se rozhodli zahájit volební kampaň trochu netradičně a to na kolech. Přijďte s námi prodiskutovat, jaká témata je třeba otevřít a řešit v jednotlivých regionech napříč celému kraji.  

Hnutí STAN zve všechny cyklistické a politické nadšence z celého Moravskoslezského kraje. Zájemci se mohou přidat kdekoliv na trase nebo nás mohou přijít podpořit do cíle. 

Vyjíždět budeme ve 14 hodin z Ostravy Poruby, konkrétně od kruhového objezdu na Hlavní třídě. Další zastávkou budou nově zrekultivované rybníky v Nové Vsi. Pak naše cesta povede také do Mariánských Hor, kde budeme na Mariánském náměstí debatovat s občany. Cílem je obchodní centrum Nová Karolina, kde oficiálně odstartujeme volební kampaň.  

Jedním z našich kandidátů je cestovatel Víťa Dostál z Hlubočce, který v letech 1994–1997 jako první Čech objel svět na kole. Naši kandidáti se proto rozhodli, že jej tak trochu napodobí a objedou na kole náš kraj", dodal krajský tajemník Ladislav Honusek. 

Přijďte s námi společně debatovat a přesvědčit se o tom, že nám to není jedno.