Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Volby v kraji Volby v roce 2020 Volby do krajského zastupitelstva
Volby do krajského zastupitelstva
Do krajského zastupitelstva jsme v úterý 28.7.2020 podali koaliční kandidátku spolu s hnutím NEZÁVISLÍ a Stranou zelených pod názvem
STAN, ZELENÍ a NEZÁVISLÍ
Bližší informace naleznete na stránce naší koalice
namtonenijedno.cz
Tady je naše kandidátka:
jméno, příjmení |
věk |
trvalý pobyt |
povolání |
nominován |
|
1. |
Ing. Jan Lipner |
55 |
Horní Suchá |
starosta obce, zahradník |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
2. |
Mgr.,Bc. Martin Polášek |
49 |
Těrlicko |
starosta obce, ekonom |
NEZÁVISLÍ |
3. |
Mgr. Ondřej Syrovátka |
41 |
Nový Jičín |
místostarosta města |
Strana zelených |
4. |
Mgr. Jiří Jureček |
40 |
Ostrava-Hošťálkovice |
starosta městského obvodu |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
5. |
Petr Becher |
66 |
Ostrava-Mariánské hory a Hulváky |
zastupitel, ředitel nakladatelství |
NEZÁVISLÍ |
6. |
PhDr. Michael Rataj, Ph.D. |
51 |
Branka u Opavy |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
7. |
Bc.A. René Šmotek |
48 |
Ostrava- Moravská Ostrava a Přívoz |
herec, předseda ČRS z.s., MO Orlová |
Strana zelených |
8. |
Ing.David Plandor, Ph.D. |
39 |
Štramberk |
zastupitel, IT specialista |
NEZÁVISLÍ |
9. |
Monika Czepczorová |
45 |
Bukovec |
starostka obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
10. |
Mgr. Patrik Hujdus |
43 |
Ostrava-Mariánské hory a Hulváky |
starosta městského obvodu |
NEZÁVISLÍ |
11. |
Mgr. Michaela Šebelová |
38 |
Kunčice pod Ondřejníkem |
starostka obce, fyzioterapeutka |
Strana zelených |
12. |
Petr Letocha |
36 |
Karviná |
zastupitel, podnikatel v marketingu Karviná |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
13. |
PhDr. Hana Bližňáková |
51 |
Dobroslavice |
starostka obce, pedagožka |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
14. |
Mgr. Jiří Jekl |
44 |
Havířov |
učitel, moderátor |
NEZÁVISLÍ |
15. |
Petr Orel |
61 |
Nový Jičín |
senátor, vedoucí záchranné stanice |
Strana zelených |
16. |
Ing. Hana Šutovská |
55 |
Bruntál |
místostarostka města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
17. |
Mgr. Pavel Paschek |
53 |
Hlučín |
starosta města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
18. |
PhDr. Alena Hasáková |
65 |
Český Těšín |
zastupitelka, pedagog |
NEZÁVISLÍ |
19. |
Mgr. Dennis Hennhofer |
27 |
Ostrava-Slezská Ostrava |
učitel |
Strana zelených |
20. |
Bc. Naděžda Kubalová |
62 |
Orlová |
místostarostka města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
21. |
Marian Kotas |
44 |
Petřvald u Karviné |
jednatel stavební firmy |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
22. |
Jan Kutáč |
45 |
Rychvald |
produktový manažér CK |
NEZÁVISLÍ |
23. |
Ing. Pavla Brady |
48 |
Opava |
soudní znalkyně |
Strana zelených |
24. |
Mgr. et Bc. Roman Šigut |
43 |
Krnov |
státní zaměstnanec drážní inspekce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
25. |
RNDr. Helena Pešatová |
61 |
Frýdlant nad Ostravicí |
starostka města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
26. |
Ing. Václav Polok |
59 |
Bohumín |
soudní znalec |
NEZÁVISLÍ |
27. |
MUDr.Dalibor Hudec, MBA |
43 |
Opava |
primář dětského oddělení SN v Opavě, zastupitel města |
Strana zelených |
28. |
Ing. Petr Martiňák |
58 |
Horní Tošanovice |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
29. |
Ing. Jindřich Feber |
63 |
Albrechtice |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
30. |
Ing. Petra Ficková |
40 |
Horní Bludovice |
starostka obce, hasič |
NEZÁVISLÍ |
31. |
Ing. Vladan Mácha |
56 |
Bartošovice nad Odrou |
provozovatel kulturní památky Bartošovický mlýn, včelař |
Strana zelených |
32. |
Ing. Lukáš Kubný |
40 |
Kobeřice |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
33. |
Vítězslav Dostál |
60 |
Hlubočec |
cestovatel, farmář |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
34. |
Mgr., Ing. Kateřina Plintová |
48 |
Orlová |
ředitelka ZŠ |
NEZÁVISLÍ |
35. |
Mgr. Pavla Adamcová |
53 |
Hodslavice |
starostka obce, IT manažerka |
Strana zelených |
36. |
Ing. Luděk Šimko |
42 |
Rýmařov |
starosta města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
37. |
doc. RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D. |
41 |
Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz |
vysokoškolský pedagog - VŠB-TU |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
38. |
Mgr. Dalibor Dudek |
47 |
Dolní Domaslavice |
starosta obce |
NEZÁVISLÍ |
39. |
Ladislav Vrchovský |
72 |
Ostrava |
novinář, divadelní kritik, spisovatel |
Strana zelených |
40. |
Ing. Jan Birgus |
54 |
Litultovice |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
41. |
Aleš Flašar |
55 |
Ostrava- Radvanice a Bartovice |
trenér ledního hokeje |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
42. |
Mgr. Dáša Murycová |
62 |
Doubrava |
starostka obce |
NEZÁVISLÍ |
43. |
Mgr. David Čech |
35 |
Trnávka |
statutární zástupce ředitele střední školy |
Strana zelených |
44. |
Bc. Richard Dudek, Dis. |
44 |
Ostrava- Radvanice a Bartovice |
radní, hasič |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
45. |
Tomáš Chorzempa |
35 |
Karviná |
IT specialista |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
46. |
Jiří Lizák |
52 |
Ostrava-Slezská Ostrava |
majitel obchodní společnosti, jednatel firmy |
NEZÁVISLÍ |
47. |
MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková |
48 |
Ostrava-Svinov |
lékařka |
Strana zelených |
48. |
Petr Blokša |
54 |
Pržno |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
49. |
Mgr. et Mgr.Pavel Kadlec, DiS. |
37 |
Havířov |
místopředseda Institutu vzdělávání a rozvoje, člen National Geographic Society |
Strana zelených |
50. |
Pavel Neděla |
51 |
Bruzovice |
starosta obce |
NEZÁVISLÍ |
51. |
Mgr. Pavel Bártek |
66 |
Nový Jičín |
ředitel Beskydského divadla, radní města |
Strana zelených |
52. |
Bc. Martin Čech |
50 |
Vratimov |
starosta města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
53. |
Mgr. Vladimíra Machalová |
52 |
Ostrava-Poruba |
kunsthistorička, lektorka |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
54. |
Jana Zechová |
56 |
Velké Heraltice |
starostka obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
55. |
Simona Streitová |
52 |
Opava |
všeobecná sestra |
Strana zelených |
56. |
Mgr.Pavel Buzek |
54 |
Dolní Lutyně |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57. |
Ing. Svatopluk Běrský |
41 |
Janovice |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
58. |
Ing. Tomáš Lefner |
49 |
Ostrava-Nová Ves |
starosta městského obvodu, starosta okresního sdružení hasičů Ostrava |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
59. |
Ing. Milan Gabzdyl |
41 |
Příbor |
zastupitel města, energetický auditor |
Strana zelených |
60. |
Robert Borski |
49 |
Hrádek |
starosta obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
61. |
Lukáš Němeček |
37 |
Karviná |
předseda odborové organizace |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
62. |
Ing. Petr Ertelt |
58 |
Fulnek |
starosta města |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
63. |
Ing. Rostislav Stoček |
45 |
Kravaře |
obchodní manažer v IT |
Strana zelených |
64. |
Helena Rašová |
52 |
Jakartovice |
starostka obce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
65. |
Ing. MUDr. Miroslav Přádka |
50 |
Frýdek-Místek |
lékař |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
66. |
Patrik Wehovský |
23 |
Vratimov |
IT specialista |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
67. |
Pavel Běčák |
51 |
Lhotka u Litultovic |
taneční mistr |
Strana zelených |
68. |
Ing. Luděk Macura |
56 |
Třinec |
energetický poradce |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
69. |
Radek Šoustal |
42 |
Ostrava |
státní zaměstnanec |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
70. |
Jaroslav Votýpka |
65 |
Lučina |
projektový manažer |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |