Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Tiskové zprávy Do Hlučína zamíří i Vít Rakušan

Do Hlučína zamíří i Vít Rakušan

16. 9. 2020

Během krajské a senátní kampaně zamíříme už tento pátek do Hlučína. V rámci této akce navštíví Moravskoslezský kraj i předseda hnutí STAN Vít Rakušan.

Koalice do krajských voleb

Koalice do krajských voleb

V pátek 18.9 od 13 hodin nás budete moci potkat v Hlučíně na Mírovém náměstí. Této akce se zúčastní nejen kandidáti, kteří kandidují v letošních krajských volbách, ale i kandidát do Senátu.
“ Přijďte na veřejné setkání naší koalice. STAN, Zelení, Nezávislí pro Moravskoslezský kraj. Naši příznivci a členové budou diskutovat s členy předsednictva hnutí STAN. Mimo jiné přijede také předseda hnutí Vít Rakušan, Petr Gazdík, poslanec Parlamentu České republiky Jan Farský a Radim Sršeň. Přidejte se k nám i našim hostům a přispějte Vašimi názory do společné debaty, “ doplnil krajský tajemník Ladislav Honusek.

Pokud nás nestihnete v Hlučíně, zastihnete nás v sobotu 19.9 od 14 hodin v Ostravě- Porubě. Zde nás najdete na Hlavní třídě u kruhového objezdu.  “Přijďte si zpříjemnit odpoledne a popovídat si se mnou o mých plánech v Senátu, “ dodal kandidát do Senátu Rostislav Gromnica.