Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Předvánoční večírek se vydařil

Předvánoční večírek se vydařil

11. 12. 2022

Druhý prosincový víkend jsme zahájili pátečním pracovním předvánočním večírkem.

zahájení provedl předseda Jiří Jureček

zahájení provedl předseda Jiří Jureček

Po více než dvou letech pauzy zapříčiněné covidovou pandemií a časovou kolizi s celorepublikovou akcí uspořádalo krajské vedení STAN v Moravskoslezském kraji spolu s našimi poslanci  předvánoční setkání členů a příznivců hnutí za účasti členů mSTANu.

Úvodem všechny přítomné přivítal krajský předseda Jiří Jureček, poděkoval všem za činnost, kterou v rámci hnutí STAN v letošním roce odvedli a popřál pevné zdraví a sílu do další práce v příštím roce. Pak již nic nebránilo vzájemným diskusím o politice, rodině a dalších zajímavých tématech. V průběhu setkání se uskutečnila tombola, kterou pro přítomné připravili naši poslanci a tak si někteří na závěr kromě dobrého pocitu z vydařené akce odnášeli i malou pozornost.

K dobré náladě přispěl i harmonikář s lidovými písněmi. Na setkání se v průběhu celého odpoledne a večera vystřídala jedna třetina registrovaných členů a příznivců hnutí, což je dobrým signálem do budoucna.

Celou akci lze hodnotit jako velmi vydařenou a krajské vedení již teď uvažuje o letní variantě.

Poděkování za přípravu  a průběh akce patří naším kolegům. O přípravu prostor se postarali Lucie Vyviálová a Lukáš Tkačík, o občerstvení pak Honza Maceček a Standa Procházka.

Ladislav Honusek, tajemník KV STAN MSK

Losování tomboly
členové mSTAN na večírku

 

Autor: L Honusek 2