Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Poslanec Petr Letocha předal "šek" pro karvinskou Adru

Poslanec Petr Letocha předal "šek" pro karvinskou Adru

20. 8. 2023

V rámci charitativní akce "STAN pomáhá" předal Petr Letocha spolu s místopředsedkyni Poslanecké sněmovny ČR Věrou Kovářovou v centru ADRA v Karviné výtěžek ze sbírky.

Poslanec Petr Letocha předal "šek" pro karvinskou Adru

Poslanec Petr Letocha předal "šek" pro karvinskou Adru

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Věra Kovářová v rámci své návštěvy regionů zavítala do centra ADRA Karviná, aby osobně poznala jejich důležitou činnost ve prospěch lidí z těch nejzranitelnějších vrstev společnosti. ADRA pomáhá lidem nejen poskytováním oblečení, ale také je zapojuje do pracovního procesu jako pokladní nebo prodejce v místních obchodech. Kromě předsedkyně se návštěvy účastnili také karvinský poslanec Petr Letocha a poslankyně Michaela Šebelová s Janou Krutákovou.

Poslanecký klub na popud Petra Letochy, který charitativní sbírku uspořádal v rámci iniciativy „STAN pomáhá“, aktivně podpořil středisko ADRA v Karviné. Během sbírky se podařilo vybrat 18 000 Kč na podporu karvinské a havířovské dobročinnosti. Během návštěvy měla poslanecká delegace možnost setkat se s lidmi, kteří díky této organizaci našli pomoc, a lépe porozumět významu jejich práce pro místní komunitu.

Všichni jsme se shodli na tom, že obdivujeme významné úsilí a pozitivní přístup všech, kteří se v ADŘE Karviná věnují pomoci lidem v obtížných situacích. Předsedkyně Poslanecké sněmovny spolu s kolegy jednoznačně vyjádřili svou podporu této organizaci a zdůraznili důležitost společného úsilí směrem k zlepšení životních podmínek těch, kteří to nejvíce potřebují.

Autor: L Honusek 2