Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Náš koaliční parner pro krajské volby představil nové hnutí

Náš koaliční parner pro krajské volby představil nové hnutí

11. 1. 2024

Dnes proběhla tisková konference k představení nového O.K. v čele s Ivo Vondrákem, které bude naším koaličním partnerem pro letošní krajské volby.

 

Náš koaliční parner pro krajské volby představil nové hnutí

Náš koaliční parner pro krajské volby představil nové hnutí

Ivo Vondrák na tiskové konferenci představil zakládající členy hnutí a vysvětlil důvod vzniku nového hnutí. V další části se věnoval cílům a prioritím hnutí a jeho spojení pro krajské volby v Moravskoslezském kraji  s naším hnutím.

Tiskové konference se zúčastnil také Petr Rys, místopředseda naší krajské organizace, který popřál nově vzniklému hnutí O.K., aby tak razantně, jak vstoupilo na scénu, pokračovalo ve své činnosti a aby bylo úspěšné. A dodal:
„Jmenují se Osobnosti pro kraj a jsou složení z osobností a já většinu zde sedících zakladatelů osobně znám a mohu potvrdit, že se s nimi velmi dobře spolupracuje, ale chtěl bych, aby nezůstali těmi osobnostmi ve smyslu solitérů,  ale byli osobnostmi, které se dokáží spojit, které vystupují jako tým, a my bychom jako Starostové a nezávislí chtěli v příštích krajských volbách tvořit ten tým společně s nimi, protože jsme připraveni pracovat pro společnou myšlenku - posunout dál transformaci našeho kraje.“

Těšíme se na spolupráci.

Autor: L Honusek 2