Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Moravskoslezské STANování

Moravskoslezské STANování

29. 5. 2023

V pátek 26.května proběhlo již druhé společenské setkání členů a registrovaných příznivců v Moravskoslezském kraji tentokráte jeho venkovní varianta nazvaná Moravskoslezské STANování.

Moravskoslezské STANování

Moravskoslezské STANování

Na venkovních prostorách poslaneckých kanceláří uspořádalo krajské vedení společensko-pracovní setkání členů a příznivců hnutí.

Přítomné uvítala krajská předsedkyně hnutí Michaela Šebelová. Poděkovala všem, že si udělali ve svých nabitých kalendářích čas a dorazili.
Pro všechny bylo připraveno občerstvení a nechyběla ani zábava v podobě tomboly. Členové a příznivci si vzájemně mohli předávat zkušenosti z jednotlivých oblastních sdruženích a navázat nové kontakty. Poslední účastníci opouštěli areál dlouho po setmění.
"Jsem velice ráda, že se tohoto v pořadí již druhého setkání zúčastnilo tolik naších členů a příznivců. První setkání jsme zorganizovali loni v prosinci v omezených prostorách a tak jsem byla mile překvapena zájmem a tohloto druhé setkání,"  hodnotila krajská předsedkyně Michaela Šebelová. "Počasí se na nás usmálo a tak jsme mohli probrat nejen stranické, ale mnohdy i pracovní a osobní záležitosti," dodala na závěr předsedkyně.

Poděkování za přípravu akce patří naším kolegům z Radvanic, kteří se postarali o občerstvení. Díky patří také členům mSTAN Moravskoslezský kraj a všem, kteří se zapojili do organizace akce.