Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Kde nás najdete

Od ledna 2022 nás najdete na adrese Chocholouškova 1629/7 v Ostravě.  Krajskou kancelář hnutí jsme přesunuli a jsme nyní na stejné adrese jakou mají naší noví poslanci.. Najdete nás v přízemí.

Součásti objektů je i zasedací místnost, kde budou probíhat jednání krajského výboru, schůze ostravských členů a registrovaných příznivců a další setkání. Krajského tajemníka zastihnete v kanceláři převážně každý čtvrtek v době od 10. do 16. hodiny. Konkrétní datum a čas bude vždy uveden v sekci provozní doba. Mimo tento termín je možné setkání po předchozí domluvě.

Jak se k nám dostanete?

Autem: z ulice 28.října odbočíte na ulici Výstavní a na druhé křižovatce odbočíte do jednosměrné ulice Foerstrova a následně doleva na ulici Chocholouškovou. Naše kancelář je ve druhé budově vpravo. Parkovat je možné přímo v areálu ve dvoře - vjezd po dohodě.

MHD:
- TRAM
(č. 4, 8, 11, 12 nebo 18) na zastávku "Dům Energetiky" a pak pěšky cca 150 m (2 minuty) směrem do centra, zde odbočit vpravo do ulice Chocholouškova (jen průchod) a po cca 70 m jste v cíli (první dům vlevo za garážemi).
- BUS (č. 35 nebo 39) na zastávku "Dům Energetiky" a pak pěšky cca 320 m (5 minut) směrem na ul. 28. října, přes přechod a pak do centra, zde odbočit vpravo do ulice Chocholouškova (jen průchod) a po cca 70 m jste v cíli (první dům vlevo za garážemi).

Pěšky z OC Futurum: cca 600 m od hlavního vchodu OC (10 minut) směrem na přechod ulice Varenské (u Office centra), přes parkviště směrem na ul. 28.října, přes přechod do ulice Chocholouškova (jen průchod) a po cca 70 m jste v cíli (první dům vlevo za garážemi).