Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj KDE KANDIDUJEME

KDE KANDIDUJEME

krajské město

název kandidátky lídr  
OSTRAVA STAROSTOVÉ pro OSTRAVU Jiří Jureček  

městské obvody

název kandidátky lídr  
Poruba STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Vladimíra Machalová  
Ostrava-Jih STAROSTOVÉ pro OSTRAVU Petr Čech  
Moravská Ostrava a Přívoz STAROSTOVÉ pro OSTRAVU Roman Štípal  
Slezská Ostrava STAROSTOVÉ pro OSTRAVU Barbora Jelonková  
Vítkovice STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Petr Kutěj  
Hošťálkovice Občané pro Hošťálkovice Jiří Jureček  
Nová Ves SNK pro Novou Ves - LIST Tomáš Lefner  
Michálkovice Nezávislí pro Michálkovice Vladimír Kozel  
Lhotka Občané pro Lhotku Martin Klučka  

okresní města

název kandidátky lídr  
Bruntál BRUNTÁL 2022 Petr Rys  
Karviná STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Lukáš Němeček  
Nový Jičín Koalice Zelení, Piráti, TOP09 a STAN Ondřej Syrovátka (SZ)  

ostatní města a obce

název kandidátky lídr  
Branka u Opavy SPOLKY PRO OBEC S PODPOROU AKTIVNÍCH OBČANŮ Michael Rataj  
Brušperk Šance pro každého Jan Lanča  
Bukovec PRO BUKOVEC Monika Czepczorová  
Český Těšín NESTRANÍCI 2022 Gabriela Hřebáčková  
Dětmarovice Nezávislí kandidáti pro Dětmarovice Miroslav Kozel  
Dobroslavice STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Hana Bližňáková  
Dolní Lutyně STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Pavel Buzek  
Fulnek FULNEČÁCI - společně pro Fulnek Petr Ertelt  
Havířov SPOLU plus - ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN Bohuslav Niemiec (KDU)  
Heřmanovice STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Jan Tomalský  
Hlučín OBČANÉ PRO HLUČÍN Pavel Paschek  
Horní Suchá Sdružení nezávisých kandidátů Horní Suchá Jan Lipner  
Hrádek Hrádek – náš domov Robert Borski  
Janovice STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Svatopluk Běrský  
Kobeřice SN KOBEŘICE Lukáš Kubný  
Kopřivnice Zdraví Sport Prosperita a STAROSTOVÉ René Lakomý (ZSP)  
Kozmice STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Jiří Kozák  
Krasov STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Martin Jurášek  
Krnov KRNOVÁCI Roman Šigut  
Kunčice pod Ondřejníkem Nezávislí 2010 a STAN Michaela Šebelová  
Lichnov STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Marta Huterová Otisková  
Město Albrechtice Nezávislí pro Město Albrechtice 2022 Zdeněk Veselý  
Osoblaha SPOKOJENÁ RODINA = ROZVOJ OSOBLAŽSKA Jana Sulková  
Palkovice NEZÁVISLÍ PRO PALKOVICE A MYSLÍK Radim Bača  
Paskov MODERNÍ PASKOV Milan Klimunda  
Petrovice u Karviné STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Marek Vidlička  
Pržno STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Pet Blokša  
Pustá Polom Za pěknou Pustou Polom Jiří Čech  
Rychvald STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Šárka Kapková  
Rýmařov STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Petr Klouda  
Řepiště Sdružení nezávislých Řepiště Rostislav Kožušník  
Starý Jičín NAŠE STAROJICKO Rudolf Kalíšek  
Svobodné Heřmanice     STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Radomír Pražák  
Široká Niva STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ Jan Čapek  
Třemešná Nezávislí kandidáti Rostislav Kocián  
Třinec OSOBNOSTI PRO TŘINEC Věra Palkovská  
Úvalno ŽENY PRO ÚVALNO 2022 Barbara Melcrová  
Velká Polom Naše Velká Polom Ludmila Bubeníková  
Velké Heraltice VELKÉ HERALTICE 2018-2022 Jana Zechová  
Vratimov Nezávislí - STAN Martin Čech  
Závada SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ PRO ZÁVADU Andrea Lorková  

 

 

Děkujeme, že nám věříte.

<<< NAHORU >>>