Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Hošťálkovice podporují své podnikatelé

Hošťálkovice podporují své podnikatelé

28. 1. 2021

Koronavirová situace zasáhla životy všech občanů, někteří dokonce řeší existenční problémy. Jeden z největších dopadů této pandemie doléhá na činnost živnostníků a podnikatelů, zejména těch středních a malých.

Jiří Jureček

Jiří Jureček

Už od vypuknutí pandemie se maximálně snažíme naším občanů pomáhat se zvládnutím této nepříjemné situace. Posledně jsme nabídli naším seniorům 80+ možnost pomoci při registraci na očkování. Nyní přicházíme s nabídkou pro naše živnostníky a podnikatelé inzerovat v našem zpravodaji Hošťálkovický signál zcela zdarma,“ informuje starosta Jiří Jureček.

Městský obvod Hošťálkovice je si plně vědom této složité situace, do které se dostala i řada živnostníků či podnikatelů provozujících své aktivity v našem katastru. Proto jim nyní v rámci svých možností nabízí pomoc.

S novým rokem bychom chtěli podpořit naše živnostníky a podnikatele, neboť spousta z nich utrpěla v loňském roce velké finanční ztráty. Proto jim nabízíme pomoc s rozjezdem jejich aktivit prostřednictvím bezplatné inzerce v našem zpravodaji,“ dodává starosta.

Jiří Jureček, člen krajského výboru