Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Druhý ročník letního STANování v Moravskoslezském kraji

Druhý ročník letního STANování v Moravskoslezském kraji

24. 6. 2024

Na pátek 21. června byli do prostor za poslaneckými kancelářemi pozváni členové a registrovaní příznivci hnutí z našeho kraje a rovněž naši mladí kolegové z mSTANu a dobrovolníci, kteří nám vypomáhali v kampani do EP.

Druhý ročník letního STANování v Moravskoslezském kraji

Druhý ročník letního STANování v Moravskoslezském kraji

Letošního letního STANování se zúčastnily téměř tři desítky členů a RP. Na parkovací ploše za budovou poslaneckých kanceláři vyrostly v průběhu dopoledne dva stany, stánek s občerstvením a zázemí pro gril. Před příchodem prvních hostů tak bylo vše připraveno.
Po šestnácté hodině se začali scházet první členové a tak se pod oběma stany rozjely debaty na různá témata od sportu přes rodinu až po politiku. Po příchodu našich poslanců, kteří se zdrželi na schůzi v Praze bylo zahájeno druhé kolo vědomostní soutěže "Máme rádi Moravskoslezsko", tentokrát pod vedením Honzy Macečka, který správné odpovědi ocenil drobnými cenami.
Po proběhlé soutěži pokračovaly debaty mezi členy až do pozdního večera, kdy akci přerušil déšť a silný vítr.
Díky vytrvalcům se nám podařilo veškeré vybavení před vichrem a deštěm včas sbalit a uschovat.
Poděkování za organizaci patří zejména kolegům Honzovi Macečkovi a Standovi Procházkovi, kteří připravili pochutiny a starali se o blaho naších žaludků a Lukáši Tkačíkovi za pomoc při přípravě celé akce.

Ladislav Honusek, tajemník KV STAN MSK