Hlavní stránka Regiony Královéhradecký kraj Zimní sportovní hry seniorů nabídly slunce, sníh a 233 účastníků

Zimní sportovní hry seniorů nabídly slunce, sníh a 233 účastníků

15. 2. 2020

Starosta Nové Paky, tuto skvělou sportovní akci vítá. 
Do Ski areálu Máchovka v Nové Pace se ve čtvrtek sjelo rekordních 233 seniorů, aby poměřili své síly při osmých zimních sportovních hrách.

 

Zimní sportovní hry seniorů nabídly slunce, sníh a 233 účastníků

Zimní sportovní hry seniorů nabídly slunce, sníh a 233 účastníků

Osmých zimních sportovních her seniorů v Nové Pace se zúčastnil rekordní počet účastníků, z celého kraje se jich sjelo do Ski areálu Máchovka 233.lupa-plusKliknutím zvětšíte

Osmých zimních sportovních her seniorů v Nové Pace se zúčastnil rekordní počet účastníků, z celého kraje se jich sjelo do Ski areálu Máchovka 233.
„Dáme si jednu disciplínu a pak oběd, popovídáme si,“ smějí se s hokejkou v ruce sportovkyně ze Staré Paky. Zvládají to, na co jim síly stačí.

Do perfektně připraveného areálu se sjeli ti dříve narození také z Hradce Králové, Jaroměře, Doudleb, Předměřic, Nového Bydžova a Smiřic. Poměřili své síly ve střelbě na branku, bowlingu, kuželkách a ti nejodvážnější se vydali na běžkařskou trať a sjezdovku, kde i účastníci v kategorii přes sedmdesát předvedli excelentní výkony.

Počasí vyšlo neuvěřitelně, bylo příjemně mrazivo a svítilo sluníčko. Bohumír Hamáček ze Staré Paky za pořadatele, seniory Novopacka, říká: „Nevím, asi jsme nahoře dobře zapsáni.“


Autor: Rudolf COGAN

Autor: Miroslav Sazeček