Hlavní stránka Regiony Královéhradecký kraj Tiskové zprávy Podepsáno! ODS a STAN+Politické hnutí Východočeši - do krajských jdeme voleb společně. Martin ČERVÍČEK lídr, náměstkyně hejtmana Martina BERDYCHOVÁ, současný radní Rudolf Cogan

Podepsáno! ODS a STAN+Politické hnutí Východočeši - do krajských jdeme voleb společně. Martin ČERVÍČEK lídr, náměstkyně hejtmana Martina BERDYCHOVÁ, současný radní Rudolf Cogan

31. 1. 2020

Vedení krajské organizace STAROSTŮ a NEZÁVISLÝCH: „uvědomujeme si velký tlak občanské společnosti na změnu politického prostředí, které vkládají do spolupráce demokratických stran. Krajská organizace STAN v Královéhradeckém kraji tyto výzvy „přetavila“ ve spolupráci s ODS a STAN + VÝCHODOČEŠI.

Zleva : Milan MAČEK, Martina BERDYCHOVÁ,Martin ČERVÍČEK, Petr FIALA,Vít RAKUŠAN,Václav ŘEHOŘ,Rudolf COGAN a Jan SOBOTKA

Zleva : Milan MAČEK, Martina BERDYCHOVÁ,Martin ČERVÍČEK, Petr FIALA,Vít RAKUŠAN,Václav ŘEHOŘ,Rudolf COGAN a Jan SOBOTKA

Podepsáním memoranda o spolupráci v Královéhradeckém kraji jsme udělali krok pro politickou změnu v kraji.
Spolupráce hnutí STAN, VÝCHODOČECHŮ a Občanské demokratické strany je model, který funguje a může přinést nejen naději na změnu politického stylu, ale také na zvýšení kvality občanů kraje.
Lídrem této koalice pak bude Martin ČERVÍČEK, senátor a náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje (ODS), za VÝCHODOČECHY Martina BERDYCHOVÁ, náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje a Rudolf COGAN, radní kraje za STAN.
    Společná koalice bude chtít v nadcházejících volbách zvítězit, 

Za STAN Královéhradeckého kraje
Miroslav     S A Z E Č E K  
 člen výboru STAN                                                 
KO Královehradeckého kraje

Josef    C   O   G   A   N
  starosta Nové Paky
předseda KO STAN Královehradeckého kraje
 

Autor: Miroslav Sazeček