Hlavní stránka Regiony Královéhradecký kraj STAN: Do krajských voleb v KHK jdeme společně s VČ a ODS

STAN: Do krajských voleb v KHK jdeme společně s VČ a ODS

30. 1. 2020

Starostové a nezávislí podepsali spolu s Východočechy a Občanskou demokratickou stranou memorandum o spolupráci v Královéhradeckém kraji. Lídrem kandidátky bude Martin Červíček (ODS) a společná koalice bude chtít v nadcházejících krajských volbách zvítězit.

Předsedové koaličních subjektů: zleva Milan MAČEK(Východočeši),Petr FIALA ODS, Vít RAKUŠAN(STAN)

Předsedové koaličních subjektů: zleva Milan MAČEK(Východočeši),Petr FIALA ODS, Vít RAKUŠAN(STAN)

„Všichni si uvědomujeme velký tlak občanské společnosti na změnu politického prostředí, kterou vkládají do spolupráce demokratických stran. Hnutí STAN naslouchá těmto výzvám a ve všech regionech láká ke spolupráci mnoho prodemokratických politických subjektů. Situace je v každém kraji specifická avšak dohodnutá spolupráce vždy musí mít jasný cíl – zvítězit. A toho dosáhneme v případě, že nabídneme voličům silný program a silné osobnosti s vítěznou mentalitou,“ řekl předseda hnutí STAN Vít Rakušan.

„Podepsáním memoranda o spolupráci v Královéhradeckém
kraji jsme udělali velký krok po politickou změnu. Toto spojenectví je nadějí na vítězství, ale také dává lidem v Královéhradeckém kraji šanci, že bude jejich kraj mít příští čtyři roky kvalitní vedení,“ poznamenal předseda ODS Petr Fiala.

„Spolupráce hnutí STAN, Východočechů a Občanské demokratické strany v Královéhradeckém kraji je model, který funguje a může přinést nejen naději na změnu politického stylu, ale také na zvýšení kvality života občanů kraje,“ dodal Vít Rakušan.

Tomáš PERGL, tiskový mluvčí STAN

Autor: Miroslav Sazeček