Hlavní stránka Regiony Královéhradecký kraj SEMINÁŘ PRO MLADÉ SPORTOVCE, TRENÉRY, RODIČE A UČITELE - RUDOLF COGAN

SEMINÁŘ PRO MLADÉ SPORTOVCE, TRENÉRY, RODIČE A UČITELE - RUDOLF COGAN

6. 2. 2024

Již třetí ze série seminářů, ve kterých se soustředíme na praktické informace o tom, jak správně a udržitelně sportovat a vést malé a mladé sportovce.

SEMINÁŘ PRO MLADÉ SPORTOVCE, TRENÉRY, RODIČE A UČITELE - RUDOLF COGAN

SEMINÁŘ PRO MLADÉ SPORTOVCE, TRENÉRY, RODIČE A UČITELE - RUDOLF COGAN

 Tentokrát do Dvora Králové přijede z Nové Paky Rudolf Cogan - Na jednu stranu vrcholový sportovec a stále úspěšný reprezentant - plavec, hokejista, cyklista, triatlonista a dokonce Mistr světa v triatlonu v kategorii 50+ z roku 2022! A také otec někdejšího velmi úspěšného juniorského plavce a atleta Mikuláše Cogana. 
První část semináře bude tedy věnována aplikování zkušeností z vrcholového sportu do trénování mládeže. 

Rudolf Cogan je ale také politik, právník a ekonom, zastupitel Královéhradeckého kraje a náměstek hejtmana. V letech 2010 až 2014 byl starostou Nové Paky, ze které se mu s kolegy podařilo vytvořit sportovní město včetně vybudování plaveckého bazénu. Druhým tématem tak budou praktické zkušenosti sportovce a politika při budování a provozování sportovní infrastruktury města a kraje. 
Seminář se uskuteční ve čtvrtek 15. února 2024 od 18 hodin (původní termín byl středa 7. února - omlouváme se za změnu). Opět v Safari Lodge - kongresovém sále Masai Boma v Safari parku ve Dvoře Králové nad Labem, Štefánikova 1029.

Účast je platná po odeslání tohoto formuláře a zaplacení účastnického poplatku za vámi přihlášené účastníky na číslo účtu 2001667455/2010. Prosím uveďte Variabilní symbol 070224 a do poznámky jméno účastníků/oddílu. Pokud potřebujete fakturu, tak vám ji po zaslání fakturačních údajů zašleme. Seminář pořádá Spolek pro Dvorek ve spolupráci s OCR teamem Sokola Dvůr Králové.

Rudolf COGAN, sportovec z Nové Paky

Autor: Miroslav Sazeček