Hlavní stránka Regiony Královéhradecký kraj Marek Ztracený se stal patronem pivní stezky

Marek Ztracený se stal patronem pivní stezky

22. 7. 2019

Známý český zpěvák a skladatel Marek Ztracený se ve čtvrtek stal patronem unikátní Krkonošské pivní stezky, která letos 1. června zahájila šestou sezonu.

 Marek Ztracený se stal patronem pivní stezky

Marek Ztracený se stal patronem pivní stezky

Stezku muzikant osobně absolvoval, ochutnal piva a společně s moderátorem Petrem Ticháčkem a duchovním otcem Krkonošské pivní stezky Karlem Polívkou natočil video, ve kterém celou trasu detailně představuje. Video bude veřejnosti prezentováno v nejbližších dnech.

„Byl to pro mě veliký zážitek a je pro mne ctí, že jsem se mohl stát patronem této stezky," řekl Marek Ztracený. Zájemci mohou Krkonošskou pivní stezku navštívit do konce září a mohou se zúčastnit i soutěže „Pokud zvládnou na každé zastávce vypít tamní čepované pivo, dostanou do své kartičky razítko. Po obdržení všech pěti razítek každý účastník v cíli získá otvírák jako malý dárek. Vyplněné kartičky pak zamíří do slosování o hodnotné ceny, které proběhne 10. října,“ říká Karel Polívka.

Připomeňme, že Krkonošská pivní stezka svým návštěvníkům nabízí horskou túru v délce zhruba třiceti kilometrů, na které mohou na čtyřech zastávkách ochutnat piva z pěti lokálních minipivovarů (Pecký pivovar, pivovar Trautenberk, minipivovar Fries, pivovar Hendrych a minipivovar Krkonošský medvěd).

Marek Ztracený se stal patronem pivní stezky.

Autor: Jana Mudrová, převzato z krkonošského deníku

Autor: Miroslav Sazeček