Hlavní stránka Regiony Královéhradecký kraj Archiv voleb Krajské volby 2012 Ing. Miroslav Sazeček

Ing. Miroslav Sazeček

V tomto medailonku bychom Vám rádi představili kandidáta, který se v královéhradeckém kraji propaguje "obývákovou kampaní" v jeho podání se kampaň nazývá "Ugrilujte si svého politika". Tento kandidát se jmenuje inženýr Miroslav Sazeček.

Miroslav Sazeček

 
Kdo jsem?
Jsem trochu starší kluk, který už leccos vyzkoušel a snad i dokázal. Své poznání občas nabídnu i svým šesti dětem. Život je radost i starost, ale stojí za to ho dál žít, hledat i mýlit se. 
 
Proč kandiduji a proč za TOP 09 a Starostové? 
Tak za a) Nebaví mě jenom nadávat u piva, i když mám pivo rád.
A za b) Protože hnutí Starostové a nezávislí vzniklo na základě snahy o spravedlivější pravidla pro tok financí ze sdílených daní do našich obcí a měst. Spojení s TOP 09 je logické spojenectví a já věřím, že ve dvou se to lépe táhne. Nakonec na „poli spravedlnosti“ je stále mnoho práce.
 
Jaké mám zkušenosti?
Mám nepěkné zkušenosti s režimem, který si „říkal“ socialismus. O to více si vážím odpovědnosti a svobody. Dále mám 16 let praxe v cestovním ruchu v pozici „malého“ podnikatele a starosty krkonošské obce. Pro Královehradecký kraj je profesionální turismus velkým přínosem, ale i „spícím potenciálem“. 
 
Co chci přinést voliči?
Chci sdělit voliči, že žije v relativně bohaté zemi a velmi krásném kraji mezi Krkonošemi a Orlickými horami, na který může být hrdý stejně, jako jsem já. 
 
Jaká je moje přidaná hodnota? 
Snad citlivější vnímání potřeb lidí se zdravotním postižením. Jsem přesvědčen, že náš stát i kraj  těmto lidem mnohé dává. Přesto je třeba hledat nové, přirozenější způsoby, jak jim podat pomocnou ruku.  
 
Moje volební téma? 
Postaráme se nejen o Vaši babičku, současně dáme práci nejen vnučce.
 
Co konkrétně budu prosazovat, budu-li zvolen? 
Budu prosazovat normální a přirozené formy péče nejen o naše rodiče a prarodiče, ale i další občany našeho kraje, kteří jsou nejen zdravotně znevýhodněni. Současně chci sledovat dění kolem cestovního ruchu.

Další infomace z kampaně můžete sledovat na stránkách:

http://www.sazecek.cz/uvod-s2CZ

http://www.facebook.com/pages/Miroslav-Saze%C4%8Dek-kandid%C3%A1t-do-krajsk%C3%BDch-voleb/292533824188058