31. 3. 2023
Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj STAN podal v Karlovarském kraji 17 kandidátek
STAN podal v Karlovarském kraji 17 kandidátek
20. 7. 2022
Starostové a nezávislí budou v letošních komunálních volbách kandidovat v sedmnácti obcích či městech v Karlovarském kraji.

STAN podal v Karlovarském kraji 17 kandidátek
„Mám velkou radost, že poprvé budeme mít své kandidátky ve všech velkých městech kraje. Děkuji všem, kteří na skládání kandidátek usilovně pracovali několik měsíců, a děkuji také všem, kteří za nás budou kandidovat,“ říká krajský předseda STAN Robert Pisár.
Letos se budeme opírat nejen o naše zaběhlé tváře, ale i o zcela nové osobnosti a celé nové kandidátky. Během posledních dvanácti měsíců dokázali naši noví členové poskládat kandidátku například v Kraslicích, Ostrově, Aši či Mariánských Lázních.
V Karlových Varech je naším lídrem manažer Albert Tošovský a dvojkou je doktor Oldřich Vastl. V Chebu sázíme na spolupráci s VPM Cheb, kde je lídrem současný starosta Antonín Jalovec. V Sokolově vede kandidátku současný zastupitel Petr Krása.
„Také je nutné zmínit, že současně s komunálními volbami proběhnout i Senátní. Na Karlovarsku bude za STAN kandidovat místopředseda Senátu Jan Horník,“ dodává Robert Pisár.
Autor: Jiří Duchek
Mohlo by vás také zajímat

30. 3. 2023