Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj Petr Kulhánek zahájí kontaktní kampaň s Vítem Rakušanem v Karlových Varech

Petr Kulhánek zahájí kontaktní kampaň s Vítem Rakušanem v Karlových Varech

2. 9. 2020

V pátek 4. září bude zahájena kontaktní kampaň v Karlovarském kraji za účasti předsedy Starostů a nezávislých Vítem Rakušanem. Ten přijal pozvání krajského lídra Petra Kulhánka a zúčastní se jedné etapy Běhu pro budoucnost.

Petr Kulhánek zahájí kontaktní kampaň s Vítem Rakušanem v Karlových Varech

Petr Kulhánek zahájí kontaktní kampaň s Vítem Rakušanem v Karlových Varech

"Během pro budoucnost říkáme, že jako celý kraj musíme přidat a zrychlit,“ říká Petr Kulhánek a dodává: „Máme už dost planých slibů a prázdných proklamací, které nikam nevedou. Víme, že náš kraj může fungovat lépe, být víc slyšet a prosadit se. Jde nám o ekonomický rozvoj a růst kraje, dokončení dálničního spojení s Prahou, rozšíření přeshraniční spolupráce a zlepšení školství, zdravotnictví a sociálních služeb. Chceme dohnat, co kraji uteklo. A proto je třeba se do toho obout a ne vyjít, ale vyběhnout za lepší budoucností."

V šestnácti etapách o celkové délce 430 kilometrů krajský lídr spolu s dalšími kandidáty a příznivci během prázdnin zavítal do každého kouta Karlovarského kraje. Potkával se a mluvil s lidmi a mapoval lokální problémy i těch nejmenších vesnic. A tato páteční etapa zamíří do Karlových Varů, přičemž zde bude zahájena kontaktní kampaň hnutí STAN, které jde do voleb společně s Karlovarskou občanskou alternativou, Volbou pro město Cheb a TOP 09.

A právě tam se nejen s Petrem Kulhánkem a Vítem Rakušanem budete moci setkat i vy. Od 16:30 bude na Zeyerově ulici stánek s volebními materiály a novinami, a od 17:00 do 18:00 zde bude možnost setkat se s předsedou hnutí STAN, krajským lídrem a dalšími kandidáty a popovídat si nejen o tom, jak se vám v našem kraji žije, co vás v našem kraji trápí a co by bylo třeba zlepšit.

Přijďte, těšíme se na Vás.

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/596698897684866/

Autor: Jiří Duchek