Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj Naši kandidáti pro krajské volby 2020 Kuchař Jan

Kuchař Jan

Jan Kuchař

Karlovarský kraj

Je čas skončit s pekelným korporativně-populistickým stylem politiky. Stát má být pružný a otevřený. Má tu být pro všechny.

e-mail: kuchar.jan@mufrlazne.cz

/JanKucharSTAN


Narodil jsem se v České Lípě a na západ Čech jsem se přesunul hned po ukončení studií. Mám skvělou ženu a dvě krásné děti. Ve dvaceti jsem ještě jako student začal podnikat, postupně v různých oborech, především v oblastech reklamy a obchodu. Rád se potápím a vyšlápl jsem Matterhorn.

Jsem zastáncem myšlenky přívětivého a efektivního státu, který je jednoduchý, odpovědný a solidární. Ve kterém se dobře žije, vyrůstá i podniká. Fandím moderním technologiím, stejně jako pružné a odvážné podpoře chytrých českých hlav. V listopadu 2014 jsem se stal zastupitelem a místostarostou Františkových Lázní, od roku 2016 jsem starostou. Za těch několik let jsme se věnovali výstavbě cyklostezek, výstavbě návštěvnického centra u přírodní rezervace Soos, revitalizaci Dvorany Glauberových pramenů a jsme v cílové rovince zápisu na seznam UNESCO. Odstartovali jsme propojení několika nejcennějších geologických a hornicko-historických památek, ekologizujeme městskou výtopnu… No zkrátka děláme, co můžeme. A vidím v tom obrovský smysl.

Náš kraj, stejně jako celá země, má obrovský potenciál. Vím, že každý problém má řešení, když jste na něm ochotni opravdu pracovat a máte vizi. Je třeba obnovit důvěru lidí ve stát samotný. Je načase začít Česko uzdravovat, a to od základů.

Františkovy Lázně

47 let

Starosta Františkových Lázní

   


Funkce