Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj Lídrem STAN v krajských volbách 2024 bude Petr Kulhánek

Lídrem STAN v krajských volbách 2024 bude Petr Kulhánek

9. 10. 2023

6.10.2023 se v Karlových Varech uskutečnil krajským sněm Starostů a nezávislých, kde krajští členové v primárních volbách zvolili Petra Kulhánka jako lídra kandidátní listiny do krajských voleb, které proběhnout příští rok.

Krajský sněm STAN Karlovarský kraj

Krajský sněm STAN Karlovarský kraj

Krajského sněmu se účastnilo 50 členů, kteří v tajné volbě zvolili Petra Kulhánka, který vyhrál volbu proti Janu Kuchařovi, a to poměrem hlasů 31:19.

„Gratuluji Petrovi Kulhánkovi! Chtěl bych oběma kandidátům poděkovat za přístup a nasazení v primárních volbách. Jsem rád, že díky oběma budeme mít silnou kandidátní listinu. Tu nyní bude sestavovat krajská organizace. Její konečnou podobu pak schválí krajský sněm STAN v příštím roce,“ popsal další kroky Erich Kříž (STAN), předseda krajské organizace.

„Děkuji za důvěru a silný mandát pro vedení kandidátky STAN do krajských voleb. Je to závazek, který budu naplňovat s maximálním úsilí a energií,“ uvedl Petr Kulhánek (za STAN), hejtman Karlovarského kraje.

„Petr Kulhánek získal podporu krajského sněmu STAN, aby vedl kandidátku i v následujících krajských volbách. Přeji mu pevné nervy, mnoho sil a úspěch při obhajobě pozice hejtmana,“ uzavřel Jan Kuchař (STAN), poslanec za Karlovarský kraj.

Autor: Daniel Stark