Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj Generál Petr Pavel zavítá do Sokolova, čekají ho dvě besedy

Generál Petr Pavel zavítá do Sokolova, čekají ho dvě besedy

26. 2. 2020

Rád bych panu generálovi představil náš region, slibuje si od návštěvy senátor Miroslav Balatka.

Generál Petr Pavel zavítá do Sokolova, čekají ho dvě besedy

Generál Petr Pavel zavítá do Sokolova, čekají ho dvě besedy

Armádní generál Petr Pavel s bývalým velvyslancem Petrem Kolářem navštíví v úterý 3. března 2020 město Sokolov. Na Sokolovsko zavítají na pozvání senátora Miroslava Balatky. Ten jim chce představit region a zároveň zprostředkovat setkání s místními lidmi.

„Jsem moc rád, že pan generál přijal mé pozvání k nám na Sokolovsko. Rád bych s ním hovořil nejenom o problémech, s nimiž se náš region potýká, ale také o nových příležitostech,“ uvedl senátor Miroslav Balatka

Během plánovaného programu se generál Petr Pavel s diplomatem Petrem Kolářem setkají s představiteli města Sokolova a také si udělají čas na debatu se sokolovskými gymnazisty. Večer je pak čeká beseda s veřejností. Tématem budou nejenom aktuální otázky světové a evropské bezpečnosti, ale i také obrana demokracie či současná úloha naší armády.

„Velmi se těším na diskusi s veřejností v Sokolově, ať už budeme mluvit o zahraniční a bezpečnostní politice, nebo jiných aktuálních tématech. Jsem zvědav, o čem lidé v Sokolově přemýšlejí a co je bude nejvíc zajímat," sdělil generál Petr Pavel.

Diskusní pořad se koná od 18 hodin v M klubu Městského domu kultury v Sokolově. Vstup je zdarma.

Autor: Jiří Duchek, Milan Hloušek