Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Starostové a nezávislí hledají stážistu!

Starostové a nezávislí hledají stážistu!

20. 9. 2018

Zajímáš se o politiku? Není ti lhostejné dění kolem tebe? Vždycky tě zajímalo, jak to chodí v takové parlamentní straně? Pokud ano, tak teď máš jedinečnou příležitost přidat se do našeho týmu a podílet se na chodu naší partaje. Členství ve straně není podmínkou.

V žádném případě se nejedná o nějaké vaření kafe pro šéfa nebo nošení papírů. Aktivně se zapojíš do fungovaní strany, vyzkoušíš si kontaktní kampaň, potkáš se s předními představiteli strany, poznáš velkou spoustu nových fajn lidí, naučíš se řadu nových věcí a získáš neocenitelné zkušenosti do budoucna. Pokud prokážeš snahu a předvedeš nám svoje dovednosti, nemusí zůstat jen u stáže. STAN si šikovných lidí všímá a dokáže je po zásluze ocenit.

„Na stáži u STANu jsem se detailně seznámil v praxi s tím, jak to v takové politické straně funguje. Poznal jsem spoustu skvělých lidí a rozšířil si svoje komunikační dovednosti při kontaktní kampani,“ říká stážista Lukáš.

„Díky této stáži jsem měl možnost spolupracovat se zkušenými lidmi v tomto oboru, kteří mě naučili novým věcem, nahlédnout pod pokličku politické strany a vylepšit svoje komunikační dovednosti. Navíc mi tato praxe pomůže dále při studiu politologie a mezinárodních vztahů,“ hodnotí svoji zkušenost Jirka.

Své komunikační dovednosti vylepšila i stážistka Carolina: „Naučila jsem se víc vnímat lidi. Zjistila jsem, že ke každému se musí přistupovat jinak a postupem času jsem si tuto dovednost osvojila.“

Stáží u Starostů a nezávislých nelze nic ztratit, můžeš naopak jen získat, tak neváhej a kontaktuj nás. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci!

Autor: Jakub Krainer