Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj STANoviště se stalo centrem dění nejen pro Starosty

STANoviště se stalo centrem dění nejen pro Starosty

20. 3. 2023

Z poslaneckých a senátních kanceláří STAN v Brně se postupně stává komunitní centrum. Zákonodárci ho pod názvem STANoviště zpřístupnili široké veřejnosti, už se zde odehrála řada akcí.

STANoviště se stalo centrem dění nejen pro Starosty

STANoviště se stalo centrem dění nejen pro Starosty

Poslanci STAN Jana Krutáková, Martin Hájek a Josef Flek a senátor Mikuláš Bek si v Brně na Jezuitské 13 otevřeli společné poslanecké a senátní kanceláře. Prostory se rozhodli otevřít široké veřejnosti, vzniklo tak komunitní centrum STANoviště.

Pravidelně, minimálně dvakrát za měsíc, se zde už konají zajímavé akce. Proběhla třeba cestovatelská přednáška Ondřeje Herzána "Z Brna za sklenkou Portského" nebo beseda s poslancem Josefem Flekem na téma regulace energetických nápojů, nikotinových sáčků a kratomu.

V březnu nás čekají tři další akce. Nejprve 21. března proběhne školení o zadávání veřejných zakázek z pohledu samospráv, o dva dny později přijede s populárním povídáním o městské dopravě očima tramvajáka Kryštof Petrásek. 27. března pak proběhne informační setkání o možstech sportovních dotací se zástupci Národní sportovní agentury a Jihomoravského kraje.

Zajímavý program bude pokračovat i v dalších měsících, zastavete se za námi!

Autor: Martin Vérteši