Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Rok 2018 u Starostů a nezávislých.

Rok 2018 u Starostů a nezávislých.

31. 12. 2018

Rok 2018 končí a všichni bilancujeme. Pro Starosty a nezávislé v Jihomoravském kraji šlo o rok jednoznačně úspěšný.

Starostové Vám přejí požehnaný rok 2019.

Starostové Vám přejí požehnaný rok 2019.

Zlomová tříletka malého hnutí STAN na jižní Moravě končí. Tři úspěšné roky a tři korálky, které pomohly zapsat značku Starostů do podvědomí Vás voličů. Nejprve jsme v roce 2016 překročili pětiprocentní hranici a vstoupili do zastupitelstva a posléze i do rady Jihomoravského kraje. V roce 2017 jsme uspěli ve volbách do sněmovny a získali poslankyni v Janě Krutákové. V roce 2018 úspěšnou tříletku završily komunální volby, v nichž jsme postavili 165 kandidátek a naši členové uspěli v řadě dalších obcí na nezávislých kandidátkách.

Na konci roku 2018 je STAN na jižní Moravě v každé čtvrté obci, v radě Jihomoravského kraje se zasazuje za transparentní hospodaření a stojí na straně obcí a ve sněmovně řešíme díky naší poslankyni jihomoravská témata sucha a zemědělství.

V příštím roce nás čekají Eurovolby. Nejvýše postaveným kandidátem z jižní Moravy bude bývalý starosta Tišnova Tomáš Komprs. Budeme mu držet pěsti a pracovat pro úspěch nejen jeho, ale i Starostů, jižní Moravy, České republiky a všech voličů.

Přejeme Vám, aby pro Vás následující rok byl úspěšný a radostný. Zvláště v osobním životě. My se k tomu pokusíme přispět poctivou politikou a srozumitelnými postoji. Za Starosty a nezávislé na jižní Moravě Vám děkujeme za důvěru a přejeme zdraví a spokojenost do vašich domovů.

 

Předsedkyně Ing. Jana Krutáková.

Místopředseda Radomír Pavlíček.

Předseda klubu zastupitelů Starostů pro jižní Moravu Ing. Mgr. Drago Sukalovský.

Náměstek hejtmana Mgr. Martin Maleček.

Autor: Jakub Krainer