Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj PROHLÁŠENÍ POSLANCE POLČÁKA

PROHLÁŠENÍ POSLANCE POLČÁKA

14. 3. 2013

Byl jsem dnes informován, že Policie ČR před časem odložila případ, v němž jsem byl veden jako svědek v záležitosti mého klienta.
PROHLÁŠENÍ POSLANCE POLČÁKA

PROHLÁŠENÍ POSLANCE POLČÁKA

Považuji za nezbytné zopakovat, že advokátní praxi vykonávám od roku 2007. Žádný z mých klientů si na moji práci nikdy nestěžoval a ani Česká advokátní komora, jíž vyřizování stížností klientů náleží, mne nikdy v takové věci nekontaktovala. Mám naopak poznatek od svých klientů, že moji práci považují za korektní a přináší jim konkrétní výsledky.

Články, které prezentovala paní Slonková, považuji za zcela nekorektní a manipulativní. Nikdy jsem nebyl v postavení podezřelé osoby, nikdy jsem nebyl vyšetřován, byl jsem pouze v pozici svědka. Přivítal bych, kdyby média, která informace paní Slonkové přejala, o věci informovala a postavila tak dříve prezentované informace do pravdivého rámce.

 Opakuji, že nebyla ani odložena žádná „má kauza“. Jednalo se o prověřování záležitostí jiné osoby a i tyto vyšetřovací úkony jednoznačně vyvrátily jakékoli podezření a věc byla po prověření odložena.


 Stanislav Polčák
 místopředseda hnutí Starostové a nezávislí
 poslanec, předseda Ústavněprávní výboru PSP ČR

 

 

Autor: Starostové a nezávislí