Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Jana Krutáková zve do své nově otevřené poslanecké kanceláře.

Jana Krutáková zve do své nově otevřené poslanecké kanceláře.

28. 2. 2018

Každé pondělí můžete navštívit naši paní poslankyni. Na Nováčkově 53 v Brně-Husovicích Vám uvaříme dobrou kávu a rádi s Vámi probereme nápady jak posunout naši republiku kupředu.

Jana Krutáková zve do své nově otevřené poslanecké kanceláře.

Jana Krutáková zve do své nově otevřené poslanecké kanceláře.


Jsou to již čtyři měsíce od doby, co jsem byla zvolena do Poslanecké sněmovny ČR, jako krajský lídr za hnutí STAN. Vzhledem k návaznosti na své předchozí odborné působení jsem se stala členkou zemědělského výboru a výboru pro životní prostředí. Také jsem členkou stálé komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny.

Co se týče priorit pro Jihomoravský kraj, stále vidím problém v suchu, které náš kraj dlouhodobě sužuje. Ideálním řešením by pak bylo zadržování vody v krajině a obnova přirozených vodních toků. Konkrétní prioritou je pak to, přenést na lidi, obývající přímo dotčenou lokalitu, rozhodování podstatných zásazích do krajiny. Já osobně vidím velký potenciál ve výboru pro životní prostředí, kde je možné na toto téma debatovat a prostřednictvím kvalitní legislativy tento palčivý problém vyřešit.

Také bych Vás ráda pozvala do mé, nově zřízené, regionální kanceláře na ulici Nováčkova 401/53, 614 00, Brno-sever. V kanceláři během poslaneckých pondělků v čase mezi 15:00 a 18:00 sbírám podněty, připomínky a žádosti, na které se již nyní velmi těším. Osobní schůzky si pak prosím domlouvejte přímo na emailu jana.krutakova@stan.cz , kde ráda zodpovím i všechny Vaše případné dotazy.

Autor: Jakub Krainer