Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Hnutí Starostové a nezávislí kandiduje ve 182 obcích na Jižní Moravě.

Hnutí Starostové a nezávislí kandiduje ve 182 obcích na Jižní Moravě.

20. 9. 2018

Hnutí Starostové a nezávislí postaví ve volbách do obecního zastupitelstva, které se konají 5. a 6. října, celkem 182 kandidátních listin po celém Jihomoravském kraji. 

Jedná se o značný posun vůči komunálním volbám v roce 2014. Starostové a nezávislí staví na Jižní Moravě téměř dvaapůlkrát více kandidátních listin, než tomu bylo v roce 2014 – ze 73 kandidátních listin v roce 2014 na 182 kandidátních listin v roce 2018. Hnutí Starostové a nezávislí tedy kandiduje v každé čtvrté obci v Jihomoravském kraji. 

“Je to skvělý výsledek, ale také zodpovědnost vůči voličům, ta hlavní práce nám začne teprve po volbách.” říká poslankyně parlamentu ČR za hnutí STAN Jana Krutáková. 

Hnutí Starostové a nezávislí jako jediná politická strana posílila ve všech krajích. Na Jižní Moravě jsme výrazně posílili ve velkých městech. Například v Brně staví hnutí Starostové a nezávislí celkem dvacet jedna kandidátních listin v dvaceti jedna městských částech a také jednu kandidátní listinu na Magistrát města Brna. 

Dále hnutí Starostové a nezávislí postaví kandidátní listiny i v dalších velkých městech, jako například ve Znojmě, Vyškově, Blansku, Břeclavi, Kuřimi a Tišnově.

“Věříme, že budeme občany zastupovat dobře a zodpovědně, hlas pro Starosty je hlas pro kvalitní správu Vaší obce.” dodává Krutáková.

Autor: Jakub Krainer