Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Aktuality Setkání s Petrem Gazdíkem

Setkání s Petrem Gazdíkem

22. 9. 2014

Připomínáme, že dnes od 16 hodin proběhne setkání s Petrem Gazdíkem v Břeclavi a od 18 hodin ve Znojmě.

Program Břeclav:

Do Břeclavi zavítá v pondělí 22. září na pozvání sdružení Mladých a Neklidných místopředseda Poslanecké Sněmovny Parlamentu Petr Gazdík. „Pozvali jsme pana Gazdíka na procházku po Břeclavi. Chceme s ním probrat rozvojové možnosti Břeclavi“ sdělil předseda Mladých a Neklidných Jakub Matuška.

Petr Gazdík je výraznou osobností české politiky i přesto, že jeho poslanecký klub je v současnosti v opozici. „Chceme panu Gazdíkovi ukázat město, vezmeme ho na procházku břeclavským bulvárem. Provázet nás bude náš maskot„ doplnila trojka kandidátky Hana Schmidt.

 

Mladí a Neklidní chtějí ukázat, že to s městem myslí vážně. „Chceme lépe komunikovat s občany i s Prahou. Bez centrálních institucí to někdy prostě nejde. Naše kampaň je myslím vtipná, ale u některých věcí jdou žerty stranou.“ řekl s vážnou tváří právník Ondřej Ďuriš.

Procházka s Petrem Gazdíkem začne v pondělí 22. září v 16 hodin u železniční stanice a postupně se bude přesouvat na náměstí. 

Program Znojmo:

STAN neboli Starostové a nezávislí přijedou i do Znojma. Petr Gazdík šéfoval STANu pět let, dnes je místopředsedou poslanecké sněmovny parlamentu ČR. Nadále zůstává 1. místopředsedou hnutí STAN, které ve znojemských komunálních volbách podporuje kandidátku PRO ZNOJMO.

Spolu s ním přijedou i krajští představitelé STANu  Radomír Pavlíček, Jaroslav Žalkovský a další. Přijďte poznat toto rychle rostoucí hnutí. V pondělí v šest večer v přední části Illegal baru :) Znojmo.

Autor: Jiří Kacetl, Jakub Matuška