Hlavní stránka Regiony Jihočeský kraj Švec: Děkuji pedagogům, kteří se věnují dopravní výchově mládeže

Švec: Děkuji pedagogům, kteří se věnují dopravní výchově mládeže

21. 2. 2018

Radní Jihočeského kraje Švec ocenil pedagogy za celoživotní práci v oblasti bezpečnosti silničního provozu

Švec: Děkuji pedagogům, kteří se věnují dopravní výchově mládeže

Švec: Děkuji pedagogům, kteří se věnují dopravní výchově mládeže

Ocenění za celoživotní práci v oblasti bezpečnosti silničního provozu získali bývalí pedagogové Miroslav Pileček a Bohumír Malík. Předal jim jej krajský radní pro dopravu Jiří Švec. Stalo se tak 20. února v rámci tradičního Semináře BESIP pro pedagogy Jihočeského kraje a organizátory dopravních soutěží.

Pileček působil na ZŠ Zlatá stezka a především v DDM Prachatice, kde organizoval veškeré dopravní soutěže v Prachaticích. Malík pracoval na ZŠ a MŠ Horní Planá, kde dlouhá léta učil dopravní výchovu a organizoval soutěže na Českokrumlovsku.

Práci se věnují ve svém volném čase, o víkendech a dobrovolně

„Jsem velice rád, že mohu prostřednictvím Jihočeského kraje ocenit záslužnou práci pedagogů, kteří se ve svém volném čase, o víkendech a dobrovolně věnují dopravní výchově a přispívají tak k podpoře vzdělávání dětí v této oblasti,“ uvedl Švec s tím, že obětavost učitelů oceňuje nejen coby radní, ale také jako rodič. 

Seminář BESIP pro pedagogy Jihočeského kraje a organizátory dopravních soutěží se v budově krajského úřadu konal již počtvrté. Více informací najdete ZDE.

Zdroj:https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svec-PRO-JC-Dekuji-pedagogum-kteri-se-venuji-dopravni-vychove-mladeze-525151

Autor: Michal Novák