Hlavní stránka Regiony Jihočeský kraj Farský: Osobní kampaň nám dává sílu

Farský: Osobní kampaň nám dává sílu

20. 5. 2024

Farský: Osobní kampaň nám dává sílu

Farský: Osobní kampaň nám dává sílu

Klobouk dolu před krajskými organizacemi, dobrovolníky a všemi, kteří se účastní stávající kampaně STAN do voleb do Evropského parlamentu. S kandidáty se lidé potkávají nejen ve městech, ale i na vesnicích. Jde o osobní kampaň, která Starostům a nezávislým dává sílu.

Řekl to v pondělí v Českých Budějovicích Jan Farský, dvojka na kandidátce „Starostové a osobnosti pro Evropu“. „Jsme v tomto ohledu asi nejakčnější. Kampaň mě baví, jen se vždycky a všude dost zapovídám,“ dodal s úsměvem místopředseda STAN.

Kontaktní kampaň zahájil na českobudějovickém náměstí, pak se s jihočeským kandidátem Davidem Šedou, jihočeskými poslanci Pavlou Pivoňka Vaňkovou a Viktorem Vojtkem a dalšími představiteli STAN na jihu Čech vydal směrem ke Stromovce.

„Tyto dva týdny budou asi nejnáročnější. Na ten poslední si necháváme ještě prostor, abychom mohli zabrat tam, kde to bude potřeba. Máme ale úžasný potenciál. Jsme v podstatě jediní vyzyvatelé ANO. Myslím si, že můžeme dosáhnout i přes 15 procent a dostat STAN tam, kam patří,“ dodal Farský. Z Českých Budějovic pak zamířil i s ostatními do Tábora.

Autor: Michal Novák