Hlavní stránka Regiony Jihočeský kraj Děkuji za Vaši podporu a odhodlání

Děkuji za Vaši podporu a odhodlání

22. 12. 2023

Děkuji za Vaši podporu a odhodlání

Děkuji za Vaši podporu a odhodlání

Vánoční čas a konec roku je příležitostí pro radost, odpočinek a také přemýšlení. Chtěl bych Vám všem poděkovat za Vaši podporu a odhodlání, se kterými jste čelili letošním výzvám. Rok 2023 byl pro nás všechny velmi náročný. Ekonomické otřesy, inflace, nestabilní trh s energiemi a politické vášně nás všechny postavili před těžké úkoly. Myslím si ale, že jsme je zvládli.

Obce a města pod našim vedením prosperují, dokončují se projekty nebo se připravují zcela nové. Hlavně se všichni připravujeme na následující rok. Všichni víme, že ten bude pro nás a pro naše Hnutí ještě náročnější.

Čekají nás hned troje volby, z nichž zejména ty podzimní budou pro naše Hnutí nesmírně důležité. Jedná se o volby do krajského zastupitelstva. Zrcadlo nám už ale nastaví červnové volby do Evropského parlamentu. Jsem si jistý, že je zvládneme a minimálně obhájíme stávající počet mandátů.

Nyní nastal čas Vánoc a tak na chvíli upozaďme práci a užijme si čas klidu a zaměřme se na to nejdůležitější – na naše rodiny, přátele a komunitu. Věnujme se jim více, než kdy jindy. Vyplatí se to. Přeji vám, aby tyto svátky byly plné pohody, lásky a vzájemného porozumění a aby rok 2024 byl plný zdraví, štěstí a úspěchů.

Váš Jaroslav Havel, předseda Hnutí STAN na jihu Čech

Autor: Michal Novák