Hlavní stránka Regiony Jihočeský kraj David Šeda má jednoznačně naši podporu

David Šeda má jednoznačně naši podporu

7. 6. 2024

David Šeda má jednoznačně naši podporu

David Šeda má jednoznačně naši podporu

Až půjdete v pátek nebo sobotu k volbám, mějte na paměti, že volební účast je klíčová nejen pro demokracii, ale i pro to, aby naše hlasy byly slyšet na evropské úrovni. Naše kandidátka Starostové a osobnosti pro Evropu si zaslouží podporu stejně jako náš jihočeský kandidát David Šeda. Je na třináctém místě.

„Volby jsou příležitostí říct, co je pro nás důležité a kdo by nás měl zastupovat. Nízká volební účast často nahrává extremistickým a populistickým stranám, které mohou destabilizovat politické prostředí. Každý hlas pro proevropské a rozumné kandidáty přispívá k politické stabilitě a ochraně demokratických hodnot,“ podotkl ještě předseda STAN v Jihočeském kraji Jaroslav Havel.

Vyzdvihl zároveň jihočeského kandidáta Davida Šedu, který si pozornost rozhodně zaslouží. „David má zcela jasný a vzhledem ke své profesi i odborně podložený názor na energetiku. Věří v Evropu, která je solidární, spravedlivá a udržitelná. Je to kandidát, který naslouchá lidem a je připraven pracovat pro lepší budoucnost nás všech. S jeho zkušenostmi a nasazením je tou správnou volbou,“ dodal Havel.

Starostové a osobnosti pro Evropu mají číslo 21. a David Šeda je na 13. místě.

 

Autor: Michal Novák