Hlavní stránka Regiony Jihočeský kraj Archiv voleb Krajské volby 2012 Ing. Michal Novák

Ing. Michal Novák

32 let, podnikatel

Narodil se 11.09.1980 v Českém Krumlově a v současné době bydlí v Českých Budějovicích, je ženatý, manželka je s dcerou na rodičovské dovolené.

Vystudoval VŠE Praha, Fakultu managementu v Jindřichově Hradci, obor Management informací.

Po ukončení studií nastoupil do společnosti LEGRO PLUS s.r.o. na pozici poradce, se zaměřením na Implementaci systémů managementu dle mezinárodních standardů ISO. V roce 2007 přestoupil na pozici manažera do sesterské společnosti LEGRO CONSULT s.r.o., kde od roku 2010 do současnosti zastává funkci jednatele společnosti.

V roce 2011 se stal registrovaným příznivcem hnutí Starostové a nezávislí a následně také členem tohoto hnutí. Do té doby nebyl členem žádné politické strany ani politického hnutí. Od roku 2011 také vykonává funkci Krajského tajemníka hnutí Starostové a nezávislí pro Jihočeský kraj.

Své znalosti a zkušenosti získané praxí, a to jak v podnikání, zaměstnávání lidí, tak i ve spolupráci s veřejnou správou by rád využil a věnoval se regionálnímu rozvoji se zaměřením na podporu menších obcí, kvalitu, efektivitu a dostupnost veřejných služeb pro občany.

Zpět: Kandidátní listina