Hlavní stránka Regiony Hlavní město Praha Otevřený dopis poslancům ČSSD

Otevřený dopis poslancům ČSSD

10. 7. 2018

V předvečer hlasování o důvěře vládě Andreje Babiše, dnes sepsal pan Jan Suchý, registrovaný příznivec našeho hnutí v Praze, otevřený dopis sociálnědemokratickým poslancům.

Otevřený dopis poslancům ČSSD

Otevřený dopis poslancům ČSSD

Praha 10.července 2018

Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče,

obracíme se na vás jako občané České republiky, abyste při zítřejším hlasování v Parlamentu České republiky o důvěře pro vládu Andreje Babiše zvážili, jak obrovskou odpovědnost před dějinami máte za další osud našeho státu.

Chcete opravdu svěřit naše osudy do rukou člověka, který byl aktivním agentem STB, kariérním členem KSČ, nyní je trestně stíhaným notorickým lhářem a především naprosto bezskrupulozním podnikatelem, který ve své snaze uchvátit absolutní moc ve státě hledí jen na své finanční zájmy a prospěch a všem se nám vysmívá do očí??

Skutečně bude premíér Andrej Babiš chránit ubohou českou krajinu před jejím pokračujícím vykořisťováním agrárním velkokapitálem?? Opravdu věříte, že tento žralok, kterému strkáte svoje hlavy (a bohužel i naše) do chřtánu, nezkousne – a v konci nepozře i Vás??

Vám jako členům ČSSD jistě nemusím připomínat paralelu s koncem ČSSD v roce 1948, kdy vaši předchůdci obdobně strčili hlavu do chřtánu KSČ a hodně z nich skončilo v lágrech či v emigraci.

Pokud toto historické poučení je již pro vás vyšeptalé, věřím alespoň že znáte příběh A. Babiše z knih a publikací – Boss Babiš (J. Kmenta), Babiš vůdce pro 21. století (sborník od Hlidacipes.org), Žlutý baron ( J. Patočka a Z. Vlasatá), film Selský rozum ( Z. Piussi a R. Sedláček), Arnošt Dědyš genius moci ( L. Lacina atd.)

Pokud tyto knihy neznáte, doporučuji vám si je co nejrychleji přečíst. Nebo opravdu věříte tomu, že všechny tyhle publikace jsou jen „kampaň a účelovka“ a útoky na milovaného AB od neziskovek financovaných Sorosem či CIA či tím oným Kalúsikom ??

Opravdu chcete, aby se Vás vaše děti za 20 let ptaly - Mámo, tati, jak jste mohli v r. 2018 do čela našeho státu instalovat takovou tragickou postavu?

Na podzim v  r. 1968 se v parlamentu hlasovalo o souhlasu s pobytem vojsk na našem území – tehdy se našli čtyři (4) poslanci hrdinové, kteří hlasovali proti i za cenu, že celý jejich další život byl komunisty zničen. A přitom zněly přesně ty samé argumenty jako dnes - klid na práci, lidé si konečně přejí stabilní vládu a bla, bla, bla…

Na které straně chcete být v historii naší krásné země zapsáni VY ???

S pozdravem a přáním dostatku moudré odvahy nedopustit náhradu vlády práva vládou individuální zvůle a neposkytnout nikdy důvěru jakékoliv vládě v níž je účasten Andrej Babiš a zabránit tak devastaci všeho, čeho se v naší zemi od roku 1989, i Vaší nepopiratelnou zásluhou, podařilo dosáhnout.

Mgr. Jan Suchý, Praha 11, Ing. Karel Suchý, Praha 9

 

 

Autor: Jan Suchý

Fotoalbum