Hlavní stránka Regiony Hlavní město Praha Krajský výbor Karmelitová Pavla

Karmelitová Pavla

Pavla Karmelitová

Hlavní město Praha

e-mail: pavla.karmelitova@seznam.cz


Do hnutí STAN jsem vstoupila v roce 2015 a od té doby funguji v jádru místního sdružení v Praze 6, především v komisích, které odpovídají mému celoživotnímu profesnímu zaměření v sociální oblasti. Dlouhá léta jsem vedla odbor zdravotnictví a sociálních služeb v osmé městské části, vedla jsem sekretariát ředitele nemocnice, pátým rokem působím jako vedoucí odboru sociálních věcí krajského úřadu Středočeského kraje. 

Správu věcí veřejných považuji za nedílnou součást mého profesního života, polovinu svého dosavadního 50letého života pracuji ve veřejných službách. Ještě stále mě to inspiruje, baví, mám chuť nabídnout své znalosti, nabyté zkušenosti a přiložit ruku k dílu nejen v mojí domovské Praze 6, ale i v hlavním městě.  

Před prací a zodpovědností neutíkám. Nebojím se diskusí nad problémy, hledání nejlepšího možného řešení. V pracovním i osobním životě se řídím mmj. heslem „se slušností nejdál dojdeš“. Nejen kvůli tomu, že mojí doménou je sociální oblast, která to jakoby předpokládá a zdánlivě předuurčuje. Jednoduše považuji slušnost za základ lidské komunikace.


Funkce

Zaměstnání

zastupitelka MČ Praha 6