Hlavní stránka Regiony Hlavní město Praha Krajský výbor STAN Praha nedoporučuje podpořit vznik menšinové rady HMP s podporou ANO a SPD

Krajský výbor STAN Praha nedoporučuje podpořit vznik menšinové rady HMP s podporou ANO a SPD

13. 12. 2022

jednání krajského výboru STAN Praha, 13. 12. 2022

jednání krajského výboru STAN Praha, 13. 12. 2022

Dnes v podvečerních hodinách proběhlo jednání Krajského výboru STAN Praha. Po obsáhlé diskusi bylo přijato následující usnesení: „Krajský výbor Stan Praha navazuje na své předchozí usnesení a pověřuje vyjednávací tým pokračovat v jednání s cílem vytvořit v Praze koalici na vládním půdorysu a zároveň vyzývá Spolu a Piráty k pokračování v jednáních. Krajský výbor dále nedoporučuje podpořit vznik menšinové rady HMP s podporou ANO a SPD.“ Se závěry jednání Krajského výboru jsme v zápětí seznámili vyjednávací tým Spolu. 
Petr Hlaváček k tomu říká: “Věřím, že se kolegové ze Spolu vrátí k jednacímu stolu a nedopustíme tak společně ostudu z neschopnosti dohody demokratických stran. O jednotlivých bodech programového prohlášení se můžeme pohádat, stále však věřím, že společný cíl města, které slouží všem, je krásné, obytné a odolné proti všem nebezpečím našeho století, máme stejný.”

Autor: Klára Neumannová