Hlavní stránka Regiony Hlavní město Praha Aktuality Pozor na podvodné prodejce!

Pozor na podvodné prodejce!

15. 9. 2018

„Čím víc pruhů, tím víc Adidas!“ přesvědčovali dřív prodejci neumělých napodobenin známých značek nedůvěřivé zákazníky. Podobně působí ti, kteří dnes napodobují úspěšnou značku Starostů a nezávislých.

STAROSTOVÉ a NEZÁVISLÍ

STAROSTOVÉ a NEZÁVISLÍ

Třeba neúspěšní odpadlíci z jiných stran, kteří si na předvolební plakáty napsali, že jsou „Starostové pro Prahu“ a dali si přitom velmi záležet na tom, aby ti jejich „starostové“ byli od našich k nerozeznání. Jenže marná snaha… Vedle tradiční značky, která má po celé zemi přes 1 500 starostů, vypadá tenhle rychlokvašený plagiát dost komicky. Stejně jako ten dřívější podvrh prodejců z tržnic!

Kdo nám fandíte a uvažujete, že byste našemu hnutí Starostové a nezávislí (STAN) v podzimních volbách dali svůj hlas, pak prosím dejte pozor – abyste omylem nevolili konkurenční hnutí odpadlíků z různých stran, které se rozhodlo parazitovat na názvu našeho hnutí a budou kandidovat do zastupitelstva hlavního města i mnohých městských částí účelově pod názvem Starostové pro Prahu. Rozhodli jsme se proto bránit soudní cestou a podali jsme žalobu na vyškrtnutí této kandidátky.

ČÍM VÍC PRUHŮ, TÍM VÍC ADIDAS!

Autor: STAN Praha