Hlavní stránka Praha-Satalice O nás

O nás

Jsme vaši sousedé, nejsme politici. Schopní a ochotní spravovat obec tak, aby se nám tu dobře žilo. Za práci v zastupitelstvu je symbolická finanční odměna. Kampaň si financujeme z vlastních zdrojů. Chodíme do práce, ale část volna jsme ochotní věnovat správě Satalic. Nechceme se „prodávat“, nikdy se nebudeme bít v prsa, ale chceme se představit těm z vás, kteří nás neznáte.

Jsme vaši sousedé, kterým nejde o veřejné zakázky, které by nám mohly přinést vlastní finanční profit. Chceme, aby zakázky byly výhodné pro obec, byly transparentní, cenově příznivé, a zároveň do nich byly zapojeny i místní firmy. Chceme, aby odvedená práce byla v odpovídající kvalitě, příslušném čase a přinesla užitek. Aby věci zakoupené městskou částí byly kvalitní a cenově příznivé.

Jsme vaši sousedé, kteří nekandidují za stranu, která by vyžadovala určitý politický postoj na různé otázky. Nebudeme stranicky plnit vyšší zájmy.

Jsme vaši sousedé, kteří chtějí, aby dotace byly investovány co nejlépe. Chceme podporovat  spolky zabývající se sportem, kulturou a volnočasovými aktivitami dle konkrétního transparentního klíče.

Jsme vaši sousedé, kteří chtějí podporovat projekty, které jsou v zájmu obyvatel Satalic. Prostředky, se kterými obec hospodaří, jsou občanů Satalic.