Hlavní stránka Komňa Kandidáti Ludvík Marek

Ludvík Marek

věk: 39 let povolání: vedoucí technické kanceláře
Kdo jsem ?
Jsem hlavně manžel a otec tří dětí. Vystudoval jsem SPŠ Stavební v Lipníku nad Bečvou – obor Vodohospodářské stavby.
 
Co umím ?
Posledních 11 let se specializuji na procesy průmyslového inženýrství a podílím se nebo přímo řídím výrobu různých provozních úseků velkých firem. Hlavní náplní mé práce je snižování nákladů výroby, zvyšování zisků, zlepšení bezpečnosti a kvality práce. Příprava různých projektů či jejich přímé řízení s rozpočty často i v desítkách milionů Kč se již staly mou každodenní činností. Mám zkušenosti s řízením lidí – jak malých týmů, tak velkých dílen či celých provozů. Z dob svého podnikání jsem si vyzkoušel i roli zaměstnavatele. Nezaleknu se ani manuální práce, jelikož tam, kde dnes jsem, jsem se vypracoval od stroje z výrobní dílny.
 
Profesní zkušenosti:
Současnost:
HPP - 3 roky - Vedoucí technické kanceláře – Česká Zbrojovka Uherský Brod
VPP - 1 rok - Obchodní reprezentant - WorldVentures, Plano - Texas, USA
 
Minulost:
2 roky - Vedoucí plánování a výroby v nástrojárně – Megatech Industries Hlinsko
6 let - Technik trvalého zlepšování – Federal Mogul Kostelec nad Orlicí
5 let - OSVČ v oblasti obchodu a služeb, stavebnictví
 
Zájmy:
rodina, cestování, příroda, zahrada
 
Proč Starostové a Nezávislí?
Jsem přesvědčen, že minimálně na komunální úrovni je to jediná logická a správná volba. Velké a silné strany mě za ty roky pouze zklamaly, stejně jako některé dravé menší strany. Hnutí STAN má na politické scéně již své stabilní místo. Jejich politika je slušná, čistá, logická a má tah na bránu. Myslím si, že pokud chceme změnit současnou politickou situaci v naší zemi, musíme se zaměřit na zkvalitnění práce obecních zastupitelstev, na zkušené lidi z regionů a jejich znalosti využít pro působení na vyšší politické kruhy a postupné vytlačení politických dravců. A právě zázemí a podpora silné politické strany s důrazem na regionální politiku, spolu s jejich týmem odborníků, kteří jsou nám k dispozici, jsou velkou výhodou pro další rozvoj naší obce.
 
Proč byste měli volit mě a můj tým?
Máme zkušenosti, elán, jasné cíle a jsme připraveni tvrdě pracovat. Víme, že kvalita člověka, jeho znalosti a praxe, jsou důležitější než alibistické mávání rodným listem.
 
Chceme dělat něco, co jiní nedělají, aby jste měli to, co jiní nemají.