Hlavní stránka Jílové u Prahy Kandidáti Petra Pavelková

Petra Pavelková

Produkční sportovního marketingu

 

Petra Pavelková, které je 52 roků, žije na Radlíku devět let. Má dospělou dceru. Již více jak dvacet let působí ve firmě BPA sport marketing na pozici vedoucí produkce. Její náplní práce je především kompletní realizace televizních projektů jako například Sportovec roku, Zlatá hokejka atd.  

Ve volném čase dává přednost zejména procházkám v přírodě, divadlu a hlavně svým domácím miláčkům, fenkám Honey Bunny a Aime.

Lokalitu si pro své trvalé bydlení vybrala především pro nádherné okolí plné lesů a turistických tras. V Praze, kde bydlela více jak 40 let, by jí asi nenapadlo zapojit se do regionální politiky. Na Radlíku ale anonymita Prahy v dobrém smyslu nefunguje a spoustu věcí vnímá jinak než jako obyvatelka velkoměsta.

Pevně věří, že volební uskupení STAN, které výborně funguje v mnoha regionech na komunální úrovni a má již i zastoupení poslanecké sněmovně, bude v podzimních volbách úspěšné. Je zcela jasné, že žádná politická strana, sdružení či jiný kandidující subjekt nemůže okamžitě po volbách vyhovět všem požadavkům občanů města a připojených osad, neboť rozhodující roli v naplňování předvolebních slibů hrají především finance a připravenost investičních akcí a projektů. Domnívá se však, že pokud se do nového vedení města dostanou odhodlaní lidé, kteří půjdou za danou věcí s maximálním nasazením, je pravděpodobnost dosáhnout vytčených cílů mnohem vyšší.