Hlavní stránka Jílové u Prahy Kandidáti Mgr. Antonín Kmoch

Mgr. Antonín Kmoch

Manažer produkční divize

 

Antonín Kmoch žije v Jílovém u Prahy s manželkou a čtyřmi dětmi. Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně, Fakultu informatiky se zaměřením na Geografické informační systémy.

Celou svou profesní kariéru pracuje v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Začínal na pozici vývojáře, pracoval několik let jako analytik a posledních 5 let vede IT divizi v jedné z největších českých IT firem. Tonda se specializuje na velké mezinárodní integrační projekty, kde využije své dobré organizační a komunikační schopnosti.

Ve svém volném čase se věnuje rodině. Má rád procházky a cyklistické výlety po okolí Jílového. Dále se věnuje včelaření, a pokud zbyde čas, rád vyrazí na některý z kopců v českém středohoří na bezmotorový paragliding.

V případě zvolení by rád zlepšil život v Jílovém, tak aby město nebylo jen místem pro bydlení, ale též společný život. Rád by podpořil zaměstnanost přímo v Jílovém. Velkou inspirací je pro něj rozvoj jakého se podařilo dosáhnout v Dolních Břežanech. Jako otec 4 dětí by taktéž rád inicioval a podpořil vznik alternativní základní školy v Jílovém nebo okolí.